• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

WhatsApp Zuckerberg açıkladı; WhatsApp paralı oluyor! İşte fiyatı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WhatsApp kategorisinde Php tarafından oluşturulan Zuckerberg açıkladı; WhatsApp paralı oluyor! İşte fiyatı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp
Konu Başlığı Zuckerberg açıkladı; WhatsApp paralı oluyor! İşte fiyatı!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Teknoloji dünyasının dahi çocuğu Mark Zuckerberg, bu defa çok sert bir kayaya toslamış olabilir.​

Facebook hamlesiyle tüm zamanların en popüler sosyal medya platformunu yaratan, ancak zaman içerisinde her ne kadar bu platformun kullanıcı sayısını arttırmaya devam etse de, gündemdeki yerini kaybetmesine mani olamayan Mark Zuckerberg, özellikle son iki yılda rotasını Metaverse evrenine çevirmişti.

Gerek ortaklarından gerekse de Meta kullanıcılarından gelen her tür şikayete rağmen bu evrene para yağdırarak yatırım yapmayı sürdüren Zuckerberg, gelinen bu noktada Metaverse projesinin dipsiz bir kuyu olduğunu anlamış gibi görünüyor. Sürekli yeni yatırımlar bekleyen ancak yakın vadede herhangi bir kazanç belirtisi göstermeyen bu evrene daha fazla para gömmekten sıkılan Zuckerberg, hedefine bir kez daha WhatsApp ve Messenger’ı aldı.

Çalışanlarına bir mail yollayan Mark Zuckerberg, Metaverse konusunun gereğinden fazla gündemi meşgul ettiği ancak ellerinde WhatsApp ve Messenger gibi iki çok önemli internet tabanlı anlık iletişim servisi varken, bu durumun çok da stratejik olmadığını söyledi. Sözlerini bu iki mesajlaşma platformundan yeni kazanç yöntemlerinin bulunması gerektiğini söyleyerek bitiren Zuckerberg bunun nasıl yapılacağı konusunda ise herhangi bir bilgi vermedi.

Bununla birlikte Meta’ya yakın kaynaklar her iki platform için de daha fazla reklam içeriğinin görüneceğini ancak özellikle WhatsApp için bir kez daha ücretli versiyon seçeneğinin gündeme alınabileceğini söyledi. Fiyatın ise aylık 1 dolar olması bekleniyor.
 
Üst Alt