• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Guncel ZF - Kullanıcı adı değişim istekleriniz

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Öneri, İstek ve Şikayet kategorisinde ZF - Global tarafından oluşturulan ZF - Kullanıcı adı değişim istekleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Öneri, İstek ve Şikayet
Konu Başlığı ZF - Kullanıcı adı değişim istekleriniz
Konbuyu başlatan ZF - Global
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ZF - Global

ZF - Global

ZF Global System
System Bot
Katılım
23 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
0
Puanları
8

İtibar:

Merhaba ZF Kullanıcıları;

Bu başlık altında '' Kullanıcı Adı Değiştirme '' isteklerinde bulunabilirsiniz. Kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmadan önce lütfen alttaki kurallara dikkat ediniz. Kurallara göre istekte bulunmayan kullanıcıların istekleri kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir.

KURALLAR;
  1. İstekte bulunacağınız kullanıcı adları Din, Irk, Terör Örgütü ve Türk Ahlak Yapısına uygun olmalıdır. Bunlara uymayan kullanıcıların istekleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  2. Ascii karakter içeren kullanıcı adları yasaktır.
  3. İstekte bulunacağınız kullanıcı adları minimum 3 harften oluşmalıdır.
  4. Özel Mesaj yoluyla istekte bulunmak yasaktır, Özel Mesaj yoluyla istekte bulunanlar süresiz olarak kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunamama cezasına tabii tutulurlar.
  5. Kullanıcı adı isteğinde bulunmadan önce lütfen forumda istekte bulunacağınız kullanıcı adının kullanılıp kullanılmamasına dikkat ediniz.
  6. Başkasına ait olan kullanıcı adları kesinlikle bir başka kullanıcıya devredilemez.
  7. 60 gün içinde 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmak yasaktır. 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunabilmeniz için istekte bulunduğunuz gün itibariyle minimum 60 gün geçmelidir.
UYARI: Devredilmesini istediğiniz kullanıcı adı 0 mesaja ait ve/veya en az 365 gün giriş yapmamışsa ancak o zaman kullanıcı adı devredilir.

Bu kurallar dahilinde kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunabilirsiniz.
 
Üst Alt