• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yılın beklenen oyunu Age of Empires 4 çıktı: İşte fiyatı ve sistem gereksinimleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri kategorisinde x tarafından oluşturulan Yılın beklenen oyunu Age of Empires 4 çıktı: İşte fiyatı ve sistem gereksinimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri
Konu Başlığı Yılın beklenen oyunu Age of Empires 4 çıktı: İşte fiyatı ve sistem gereksinimleri
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye

İtibar:

Dünyanın en popüler strateji oyunlarından biri olan Age of Empires'ın dördüncü oyunu Age of Empires 4 yayınlandı. İşte oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri.

Microsoft tarafından ilk olarak 2019 yılında duyurulan Age of Empires 4, uzun bir aranın ardından geçtiğimiz nisan ayında tanıtılmıştı.

Yayıncılığını Xbox Game Studios'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment ve World's Edge'in üstlendiği efsane strateji oyunu, Türkçe dil desteğiyle şu anda 299 TL'lik başlangıç fiyatıyla erişime açıldı.

Şu andan itibaren Age of Empires 4'ü Steam veya Microsoft Store üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca oyun, an itibarıyla Xbox Game Pass abonelerine de sunulmuş durumda.

AGE OF EMPIRES 4 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Age of Empires 4 minimum sistem gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi:
Windows 10 64bit
İşlemci:
Intel Core i5-6300U ya da AMD Ryzen 5 2400G | AVX desteği gerekli
Bellek:
8 GB RAM
Ekran Kartı:
Intel HD 520 ya da AMD Radeon RX Vega 11
DirectX: