• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yeni Nesil Dijital Kartvizit Ürünleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Yeni Nesil Dijital Kartvizit Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 141 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Yeni Nesil Dijital Kartvizit Ürünleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Dijital kartvizit, şimdilerde pek çok firma ve markanın başlıca tercih ettiği kartvizitler arasında yer alıyor. Dijital kartvizitlerde markanın ismi sosyal medya kimlikleri adresleri telefon numarası ve yer almasını istediğiniz pek çok bilgi yer alıyor. Bu şekilde dijital kartvizitler şimdiki dönemde en sık tercih edilen ve pek çok rağbet ettiği bir karttır. NFC kartvizit ise yine aynı şekilde kişisel bilgilerin çoğunu içeren IBAN numarası kimlik numarası gibi pek çok durumu içeren sistemlerdir. Bu kartvizit sistemleri yine dijital platformda en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Bu çeşitte kartvizitlerle beraber pek çok markalar özellikle dijital anlamda NFC kartviziti tercih ediyor. Tamamen kaliteli bir profilde üretilen NFC kartvizitler dijital platformda sunuluyor. Dijital platformlarda firmanın marka ve gelişmişliğinin ilerletmek adına özellikle dijital kartvizitler daha fazla ön plana çıkıyor. NFC kartvizitler ise bu seçeneklerden biridir.

Elektronik kartvizit, tıpkı kağıt kartvizitler gibi markanın profilini belirleyen ve e-posta ile birlikte kullanılabilen dijital kartvizitlerdir. Elektronik kartvizitleri yine hep aynı şekilde dijital platformda pek çok kişiye göndermek ve markanın isim bilgilerinin yer alması mümkündür. Bu kartvizitlerle birlikte platformlarda daha iyi şekilde yer almak ve daha profesyonel bir izlenim vermek mümkündür. Bu tarz kartvizitler özellikle yeni nesil teknolojide en sık tercih edilen çeşitlerden biridir. Özellikle dijital platform üzerinden kullanılabildiği için pek çok kişinin başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Elektronik kartvizitler şimdiki teknoloji ile birlikte her zaman tercih edilen ve oldukça kaliteli bir kullanıma sahip olan kartlardır.

QR kartvizit, üzerinde siyah kolların bulunduğu ve bu kolların içerisinde geniş bir metnin yerleştirebildiği kartvizit türüdür. Yeni teknoloji ile birlikte bu tarz kartvizitler görünüm olarak da profesyonel olmasının yanı sıra kod sistemi ile çalışmaktadır. Kaliteli bir çalışma sisteminin olması ile birlikte tamamen profesyonel şekilde firmalar tarafından her zaman tercih edilebilir. Akıllı temassız kartvizit, yine kişisel bilgilerin içerisinde bulunduğu ve özellikle temassız olması ile birlikte hijyenik anlamda pek çok kişi tarafından tercih edilen bir kart türüdür. Temassız kartlar özellikle pandemi döneminden sonra ön plana çıkan ve Dijital anlamda kullanılması gereken yeni nesil teknoloji ürünlerdir. Tüm dijital ve gelişmiş kartvizit hizmetleri için en iyi hizmet almak ve detaylı bilgi almak için adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt