• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Guncel Yalan söylemenin kitabını yazan burçlar

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Burçlar, Fallar ve Kehanetler kategorisinde x tarafından oluşturulan Yalan söylemenin kitabını yazan burçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 191 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Burçlar, Fallar ve Kehanetler
Konu Başlığı Yalan söylemenin kitabını yazan burçlar
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK İKİZLER SİZİ KOLAYCA KANDIRABİLİR
İkizler burcu sizi istediği her şeye inandırabilir. Doğal iletişim kabiliyetleri oldukça yüksek olan İkizler burcu, yalan söylemek istediğinde bunu karşısındakinin nabzına göre hiç fark ettirmeden yapabilecek meziyetlere sahiptir.

Çevresindeki insanları kolay ikna edebilme özelliğiyle bilinen İkizler burcu, yalan söylediğinde onun yalanını anlamak hiç kolay olmaz.

DUYGUSAL YENGEÇ YALANLARI RENKLENDİRİR
Yengeç burçları aslında doğrucu davuttur. Sahte davranışlardan hiç hoşlanmaz bu nedenle yalan söylemeyi de tercih etmez ancak Yengeç burçlarının bir nedenle yalan söylemesi gerekiyorsa, bunu hiç açık vermeden yapacaktır.

Yengeç yalanları renklendiren burçlardan biridir. Onun duygusal yapısı bazen karşısındaki insanların üzülmesine tahammül edemez ve onları kırmamak için pembe yalanlara, üzmemek için beyaz yalanlara başvurabilir.

Bu konuda da oldukça hassas olan Yengeç'ler yalan söylemeye karar verdiklerinde kimse üzülmesin diye her şeyi ince ayrıntısına kadar hazırlar. Bu nedenle kolay kolay yalancı bir Yengeç göremezsiniz. Onların yalanları yakalanamayacak kadar ustaca hazırlanmıştır.

TERAZİ YALANINDA DENGESİNİ İYİ BİLİR
Terazi burçları adaletli ve dürüst kişilik yapılarıyla dikkat çeker ancak yalan söylemeleri gerektiğinde bu işi onlardan iyi kimse yapamaz. Flört etmeyi seven bu çekici burçlar özellikle ikili ilişkiler söz konusu olduğunda yalana başvurmayı tercih edebilir.

Terazi burçları yalanı öyle bir dengeler ki onların yalan söylediğini yakalamak kolay olmaz. Genel olarak çekici ve sempatik bir yapıya sahip olan Terazi burçları yalana başvurduğunda bu özelliklerini çok ustaca kullanarak yalanlarının ortaya çıkmasını engellerler.

BU İŞİN KİTABINI YAZAN BURÇ AKREP!
Onlar istedikleri bir şey söz konusu olduğunda ne olursa olsun hedefe kitlenir oyunu kurallarına göre oynayarak istediklerini elde ederler. Bununla birlikte yalana başvurmaları gerektiğinde bu konuda da tam bir usta olacak ve yalan söyledikleri anlaşılmasın diye tüm becerilerini ortaya dökeceklerdir.

Akrepler soğukkanlıdır. Sabırlı ve dikkatli yanları onları istediklerinde en usta yalancı haline getirebilir.

SEZGİSEL BALIKLAR İŞİNİ BİLİR
Duygusal ve yaratıcı olan Balık'lardan kolay kolay yalan söylemesini beklemezsiniz ancak aynı zamanda sezgisel olan Balıklar, başlarına iş açılacağını anladıklarında yalana başvurabilirler.

Yaratıcı yönleri onları yalan söyleyebilme konusunda bir usta yapar çünkü yalanları için göz alıcı kulplar hazırlayabilirler. Bunu nadiren tercih ediyor olsalar da o kadar iyi yaparlar ki anlamak mümkün olmaz.

 
Üst Alt