• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Oyun xDrive Karatay Business Çalışma Koltuğu Kumaş Gri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyuncu Koltuğu kategorisinde x tarafından oluşturulan xDrive Karatay Business Çalışma Koltuğu Kumaş Gri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,686 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyuncu Koltuğu
Konu Başlığı xDrive Karatay Business Çalışma Koltuğu Kumaş Gri
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

ZF Teknik Sorumlu
Teknik Admin
Katılım
29 Ara 2022
Mesajlar
327
Tepkime puanı
28
Puanları
28

İtibar:

RAYLI BAŞLIK TEKNOLOJİSİ​

Ayarlanabilir, kumaş boyun yastığınızı kendinize en uygun şekilde konumlandırabilmeniz için raylı olarak tasarlandı.
KARATAY-BASDESTEGI.webp (42 KB)

Fizyoterapi ve ortopedi alanında uzman kişilerle danışarak yaptığımız çalışmada, Kişilerin oturma esnasında baş ve boyun kısımlarının basınç ve temas dağılımının farklılık gösterdiğini tespit ettik. Buna göre boyun desteğini baş ve boyun kısmına dengeli destek sağlaması için yeniden tasarlayıp özgür, rahat ve yenilikçi kullanım için raylı yukarı-aşağı ayarlanabilir destek sistemini geliştirdik.

4D KOLÇAK TEKNOLOJİSİ​

Kolçaklar metal iç iskelet ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden yapılmıştır ve en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için Dört farklı yönde ayarlanabilir ve kilitlenebilir.
KARATAY-KOLCAK.webp (35 KB)

Kişiselleştirilebilir kolçağı kendiniz için en mükemmel konumda sabitleyin. Kol dayama yeri esnek pu malzeme ile kaplı olmasından dolayı dirseklerinizi rahatça destekler ve kaymasını engeller.

ERGONOMİ VE KONFOR​

Ürünleri̇mi̇zden maksi̇mum veri̇m almanız ve memnun kalmanız bi̇zi̇m i̇çi̇n çok önemli̇. Hi̇zmeti̇ni̇ze sunduğumuz her ürün daha fazla insanın en uygun oturma pozi̇syonunda oturmasını amaçlıyor bu da kan basıncı i̇çi̇n önemli̇ olan, di̇zleri̇ni̇zi̇n yere 90 derece bükülü bi̇r şeki̇lde ayaklarınızı yere düz basabi̇lmeniz anlamına geli̇r.
KARATAY-ERGONOMIKONFOR.webp (18 KB)

Günlük yaşamımızın büyük bir kısmını oturarak geçiriyoruz. İyi tasarlanmış ve vücudumuzu destekleyen ergonomik bir koltuk sağlığımızı ve verimliliğimizi korur. xDrive endüstriyel tasarım uzmanlarımız tam da bu noktada e-sporcular, uzman fizyoterapi ve ortopedi doktorlarının danışmanlığı ve destekleri ile vücut sağlığına uygun oyuncu koltuklarını tasarlamaktadır.

YÜKSEK KALİTE SÜNGER​

Alanında uzman kişilerden oluşan AR-GE ekibimiz sizler için en ince ayrıntıya dikkat etmektedir.
KARATAY-SUNGER.webp (49 KB)

Çalışma koltuğu üzerinde geçirilecek uzun sürelerde kullanıcıların maksimum konfor sağlaması ve herhangi bir ağrı oluşturmaması için xDrive ürettiği ürünlerde sünger yoğunluğunu +/- 68 DNS, sünger kalınlığını (13 ila 15 cm) ve yumuşaklığını Avrupa standartlarına uygun olarak ürünlerinde kullanmaktadır.

YATAR SIRT MEKANİZMASI​

Uzun süreli çalışmalarda geriye yaslanarak dik durmanın oluşturduğu gerginliği rahatlatın! Çift kollu tilt mekanizması sayesinde 135 derece Arkanıza yaslanın ve rahatlayın!
KARATAY-YATARSIRT.webp (19 KB)

Yoğun çalışma temposuna biraz ara verme zamanın geldiyse gevşemek, rahatlamak ve öğle uykusu çekmek istediğinizde koltuğunuzun sırtını yatırmak mükemmeldir!

YÜKSEK KALİTE ÇOK FONKSİYONLU MEKANİZMA​

Çok fonksiyonlu bir mekanizma için en yeni tasarım, en üst kalite! Koltuğun yükseklik ayarı ve eğimini kendine göre ayarlayarak rahat ve konforlu bir oturum sağla.
KARATAY-MEKANIZMA.webp (50 KB)

İstediğiniz açıyla oturun ve koltuğu durmasını istediğiniz yerde kilitleyin. Koltuğunuzun tam kontrolü parmaklarınızın ucunda.

4CLASS AMORTİSÖR SİSTEMİ​

Uluslararası SGS Bifma sertifikalarına sahip üst kalite sınıfı olan 4Class amortisörlerimiz yüksek basınçlarda 600.000 oturumda test edilmiştir.
KARATAY-AMORTISOR.webp (15 KB)

4Class amortisör sistemi sayesinde boy ölçünüze uygun konumda koltuğunuzun boyunu ayarlayabilir, ayaklarını yere düz bir şekilde basarak ergonomik duruş elde edebilirsin.

KALİTELİ DERİ VE KUMAŞ TEKNOLOJİSİ​

İnsanın bedensel ölçülerine, beden gücüne ve kişisel özelliklerine uygun olarak tasarladığımız oyuncu koltuklarımız kullanıcısına doğru oturuş ve duruş imkanı sağlamaktadır.
KARATAY-DERI-KUMAS1.webp (150 KB)

Koltuğunuz ilk günkü kadar iyi görünmeli ve hissettirmelidir. Ayrıca uzun süreli oturma deneyimi için ergonomi ve konfor kadar deri yapısı da büyük önem taşır. Laboratuvar testlerinden yüksek not alan ürünümüzde Premium Pu deri sistemi ve yüksek teknoloji ile üretilmiş kumaş kullanarak uzun süre oturmaya bağlı terleme, darbe gibi durumlarda oluşacak sorunları en aza indirmenin yanı sıra ürünümüzün sportif ve estetik görünümünü korumasını sağlıyoruz.

SAĞLAM METAL AYAK​

Ürettiğimiz her ürünün uzun süreli kullanımına uygun ve dayanıklı olması için iç iskelet, kolçak, mekanizma, ayak gibi yüksek basınca maruz kalan kısımlarında metal alaşımı kullanıyoruz.
KARATAY-AYAK.webp (18 KB)

Oyuncu koltukları uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlandığından dolayı en uygun ayak tipi metal ayaklardır. xDrive Kasırga serisinde çapı 70 cm olan elektrostatik boyalı, maksimum dayanıklı metal ayak kullanmaktadır.

DAYANIKLI TEKER TEKNOLOJİSİ​

Ürünlerimizin kullanıcı dostu olmasının yanı sıra kullanıldığı ortama ve her zemine uygun olacak şekilde tasarlanmasına dikkat ediyoruz ve ürünlerimizin her parçasını buna göre tasarlıyoruz.
DAYANIKLI TEKERLEKLER GORSEL.webp (55 KB)

Ürünlerimizde kullandığımız yüksek kilolara dayanıklı tekerlekler poliüretan malzeme ile üretilmiştir. Parke, halı, fayans gibi zeminlerde çizik ve iz bırakmayan sessiz bir hareket kabiliyetine sahiptir.


KARATAY-B-TR.webp (464 KB)Ürünlerimiz Hangi Test Aşamalarından Geçiyor?

Mühendislerimiz ve Fizyoterapi uzmanlarımız ile oluşturduğumuz Ar-Ge kurulumuz ile kullanıcı deneyimlerini ve geri bildirimlerini dikkate alarak ürünümüz de kullandığımız her parçayı laboratuvar ve dayanıklılık testlerine tabi tutuyoruz. Tasarımlarımızda ergonomi ve estetik açıdan en ufak detaylara dikkat ederek sizlerin sağlıklı ve uzun oturma deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz.
 
Üst Alt