• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde resthit tarafından oluşturulan Wordpress Site Hızlandırma Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 607 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Wordpress Site Hızlandırma Nedir?
Konbuyu başlatan resthit
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan resthit

resthit

Üye
Katılım
15 Eki 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Site hızınız, firmanızın yükselmesinde önemli bir yapı taşı olarak yer alır. Site hızınız yavaş olduğu takdirde pek çok şeyden de mahrum kalacağınızı bilmeniz gerekir. İlk olarak yavaş bir siteye hiçbir ziyaretçi girmek istemez, vaktini öldürmek istemez. İkinci olarak ise Google sizi üst sıralarda asla göstermez. Wordpress site hızlandırma, sunucu temizliği ve güvenliği ile bunun önüne geçmek mümkündür.

Wordpress Site Hızlandırma Nedir?

Büyük küçük demeden artık her işletmenin bir web sitesi mevcut. Web siteleri bizlerin adeta sanal vitrinleri olmuş durumda. Hal böyleyken web sitelerimize ayrı bir özen göstermek gerekir. Diğer web sitelerinden farklılaşabilmek, ön sıralara çıkabilmek için belli başlı kriterle dikkat etmek, ilgili hizmetler almak gerekir. Wordpress site hızlandırma, sunucu temizliği ve güvenliği hizmetleri bu hizmetlerin başında gelir. Bu hizmet ile site hızınız ölçülür. Sitenizi yavaşlatan pek çok unsur tespit edilir. Gerekli çalışmalar yapılır, sorunlar giderilir.

Wordpress Site Hızlandırma Nasıl Yapılır?

İşe ilk olarak web sitenizin hızını ölçmek ile başlanır. Bunu siz kendiniz de internet üzerinden ulaşabileceğiniz birçok web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bundan sonraki adımlar ise uzmanlık ve yetkinlik gerektirir. Site hızınız yavaş ise, bunun altında yatan sebep tespit edilir. Sebepler genel olarak, web sitenizde kullandığınız tema seçiminden kaynaklanır. Tema seçiminiz hızlı ve SEO uyumlu değil ise bunun düzeltilmesi gerekir. Bu işlemi profesyonel bir kişinin yapması, ileride tekrar aynı sorunlarla karşılaşmamanız açısından büyük önem taşır. Bunun yanı sıra cache kullanımı da site hızınız bakımından oldukça mühim bir maddedir. Sitenizi CDN kullanarak da büyük bir oranda hızlandırabilmeniz mümkün. CDN, örneğin Almanya’dan bile web sitenizi ziyaret eden kişilerin İstanbul’daki ile aynı hızda web sitenize ulaşabilmesine olanak sağlar.

İşinizi Profesyonel Ellere Teslim Edin!

Bütün bu anlatılan terimlere ve anlamlarına, çalışma yöntemlerine yabancı olabilirsiniz fakat işinizi uzman ellere bırakmak yükünüzü büyük ölçüde azaltacaktır. Dişli Medya Wordpress site hızlandırma, sunucu temizliği ve güvenliği konusundaki uzman kadrosu ile site hızınızı yükseltmede, sunucu temizliği ve güvenliğinizi sağlamada işini en kaliteli biçimde yapan firmalar arasında yer alır. En uygun fiyatları size kıymetli müşterileri ile buluşturur. Siteniz arka planda kalmaz, popülerliği, tanınırlığı artar. Dişli Medya ile web siteleriniz çok daha hızlı, çok daha trend.

Site Hızınız Sandığınızdan Daha Büyük Bir Yapı Taşı!

Site hızını pek çok web sitesi sahibi göz ardı eder. Bu da arka planda kalmalarına sebebiyet verir. Oysa ki Google politikalarının ilk üç sırasında site hızı maddesi yer alır. Site hızı o kadar önemlidir ki, yavaş işlem yapan siteler otomatik olarak Google algoritmasında aşağılara düşer. Wordpress site hızlandırma, sunucu temizliği ve güvenliği çalışması bu alanda asla atlanmaması gereken çalışmaların başında gelir. Yükselmek isteyen firmaların mutlaka bu işlemi yaptırması büyük önem arz edecektir. Dişli Medya bu hizmeti size kusursuz ve en kısa zaman dilimi içerisinde sunar. Dişli Medya, alanında verdiği daha pek çok hizmet ile gönülleri fetheder, diğer firmaların arasından kalitesi ile kolayca seçilir. Sektördeki başarısını kanıtlamış firmanın ilgili referanslarına, verdiği hizmetlere ve elbette ki bu hizmetlere ulaşabilmek için ilgili telefon numaralarına web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Wordpress site hızlandırma, sunucu temizliği ve güvenliği profesyonel ellerde şekillenmesi gereken bir iştir. Hizmetinizi Dişli Medya’nın uzman kadrosundan alın, zamanınız da paranız da cebinizde kalsın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt