• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

WhatsApp WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WhatsApp kategorisinde Php tarafından oluşturulan WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp
Konu Başlığı WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması konumundaki WhatsApp, bir süre önce duyurduğu yeni özelliğini resmen servis etmeye başladı.​

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte, daha önce hayatımızda olmayan pek çok program / uygulama, artık vazgeçilmez bir hal almaya başladı. Özellikle haberleşme alanında çok sık bir şekilde karşımıza çıkan bu durumun en iyi temsilcisi tabi ki WhatsApp. Meta tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan verilere göre, aylık neredeyse 4 milyar aktif kullanıcıya sahip olan ve ulaştığı bu sayı ile tüm zamanların en popüler sosyal medya platformu haline gelen WhatsApp, ulaştığı bu konumu koruyabilmek için bir hayli sıkı çalışıyor.

Daha birkaç gün önce yeni özelliklerini içeren son güncellemesini servis eden Amerikalı sosyal medya devi, şimdi de merakla beklenen bir başka özelliği için kullanıcılara yeni bir versiyon sunmaya başladı. Buna göre, bir süredir beta çalışmaları devam eden ve WhatsApp’da ekran görüntüsü almayı bir hayli zorlaştıran yeni özellik artık bölge bölge kullanıma sunuluyor.

WhatsApp’ın yeni sürümü size ulaştığında göreceğiniz üzere, artık uygulamada ekran görüntüsü almak çok daha zor bir hale gelecek. Bu sayede şirket kişisel verilerin daha iyi korunacağını düşünüyor. Herhangi bir şekilde, WhatsApp ekranında telefonun dahili özellikleriyle ekran görüntüsü almak istediğinizde karşınıza, “Daha fazla gizlilik için bu ekran görüntüsü engellendi.” uyarısı çıkacak.

Eğer telefonun kendi dahili özelliğini değil de üçüncü parti uygulamaları kullanarak bir ekran görüntüsü almak isterseniz de, bu defa kayıt bitip ekran görüntünüze bakmak istediğinizde sadece simsiyah bir ekranla karşılaşacaksınız. Bu sayede, özellikle “bir kere görüntüle” şeklinde gönderilen içeriklerin karşı tarafça kaydedilip saklanılmasının da önüne geçilecek.
 
Üst Alt