• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

WhatsApp WhatsApp bir kez daha yeni özelliğiyle çok konuşulacak

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WhatsApp kategorisinde Php tarafından oluşturulan WhatsApp bir kez daha yeni özelliğiyle çok konuşulacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 223 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp
Konu Başlığı WhatsApp bir kez daha yeni özelliğiyle çok konuşulacak
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Amerikalı sosyal medya devi WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni özelliği, kullanıcılar tarafından bir hayli beğenilecek.​

Sosyal medya dünyasının yeni 1 numarası WhatsApp, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Yılbaşından bu yana yeni özelliklerini üst üste sıralayan Amerikalı teknoloji devinin son güncellemesi ise WhatsApp Aramalar fonksiyonunu geliştirmeyi hedefliyor.

Şirkete yakın kaynaklardan servis edilen son bilgilere göre WhatsApp, “Rahatsız Etmeyin” isimli yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Aslında akıllı telefon kullanıcısı olan hemen herkes, Rahatsız Etmeyin özelliğinin ne olduğunu biliyordur. Hatta bu özelliği duyduğunuz zaman, “e bu zaten bütün telefonlarda yok mu, ne gerek var” diye düşünebilirsiniz de. Ancak WhatsApp’ın Rahatsız etmeyin özelliğinin çok önemli bir yanı var.

Eğer siz telefonlarınızdan bu özelliğinizi etkin ederseniz, o andan itibaren telefon bütün bildirimler için bu özelliği kullanacaktır. Öte yandan WhatsApp’a bu özelliğin gelmesi demek, normal çağrılar için herhangi bir tedbire başvurulmayacakken, WhatsApp üzerinden gelecek çağrıların sessize alınabilmesi manasına gelecektir.

Peki özellik tam olarak nasıl çalışacak? Aslında mantığı oldukça basit. Eğer bir kullanıcı WhatsApp Aramaları Rahatsız Etmeyin moduna almışsa, artık o kişi arandığında telefonu sesli herhangi bir bildirim yapmayacak. Bununla birlikte kullanıcı Aramalar menüsüne giderek burada “Rahatsız Etmeyin Fonksiyonu Tarafından Engellendi” ibareli çağrılara ulaşabilecek. Ancak arayan kişinin herhangi bir uyarıyla karşılaşmayacağını da belirtelim.
 
Üst Alt