• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

WhatsApp WhatsApp beklenen özelliğini sonunda test etmeye başladı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WhatsApp kategorisinde Php tarafından oluşturulan WhatsApp beklenen özelliğini sonunda test etmeye başladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp
Konu Başlığı WhatsApp beklenen özelliğini sonunda test etmeye başladı
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformu unvanını ele geçiren WhatsApp, bu haberi yeni bir özellikle kutlamaya hazırlanıyor.​

Meta tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamayla, Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın kullanıcı sayıları açıklanmıştı. Şirketten yapılan açıklamaya göre Instagram aylık 2 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaşmışken, Facebook ise bu sayıyı 2,9 milyar kişiye çıkarmış. Ancak Facebook’un bu başarısını, onu liderlik koltuğunda tutmaya yetmemiş çünkü internet tabanlı anlık iletişim servisi WhatsApp, 3,7 milyar kullanıcıyla hem Meta’nın hem de dünyanın en çok kullanıcıya sahip yeni sosyal medya platformu olmuş.

Aslına bakarsak, şirketin bu yıl başından itibaren getirdiği özellikler ve sürekli kendini yenilemesi gibi durumlar göz önüne alındığında, bu sayı şaşırtıcı olmaktan çıkıyor. Yine de dünya nüfusunun 3’te 1’inden daha fazlasının aynı uygulamayı tercih etmesi gerçekten muazzam bir başarı. Ancak WhatsApp durup bu yeni başarısını kutlamak yerine, kullanıcıları için yeni özellikler servis etmeyi daha doğru bulmuş olacak ki, merakla beklenen kendine mesaj atma özelliğini test etmeye başladığını duyurdu.

Her ne kadar uygulama mağazaları akıllı telefon kullanıcılarının not alabileceği yüzlerce farklı ve işlevsel uygulama ile dolu olsa da, milyonlarca WhatsApp kullanıcısının hızlı not alabilmek adına kendisine mesaj attığı bilinen bir durum. Ancak bunu yapabilmek için önce masaüstü sürümden bir konuşma başlatmanın gerekli olması ve buna rağmen yine de kullanım sırasında bazı sıkıntıların yaşanması, WhatsApp’ı harekete geçirmiş ve isteyen herkesin kolayca tıpkı herhangi birine mesaj atar gibi kendisine mesaj atabilmesini sağlayacak o özelliği geliştirmesini sağlamıştı.

Bakalım Amerikalı teknoloji devi, milyonlarca WhatsApp kullanıcısının derdinde derman olacak bu özelliği ne zaman genel kullanıma sunacak.
 
Üst Alt