• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Websitenize Ücretsiz Canlı Destek

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde Softcand tarafından oluşturulan Websitenize Ücretsiz Canlı Destek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Websitenize Ücretsiz Canlı Destek
Konbuyu başlatan Softcand
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Softcand

Softcand

Üye
Katılım
11 Nis 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Canlı destek hatları, diğer tüm etkileşim hatlarından daha mantıklıdır çünkü tek bir temsilci aynı anda birden fazla destek talebini yönetebilir. Müşterilere aynı anda destek vermek, satışları ve verimliliği artırır ve ayrıca daha fazla müşteri temsilci işe alma ihtiyacını azaltır.

Supsis WebChat canlı destek sistemimizi kullanarak sitenizi ziyarete gelen müşteri ve potansiyel müşterilerinizi anlık olarak karşılayabilirsiniz. Onlarla yazılı, sesli, görüntülü iletişim kurabilir; aynı zamanda ekran paylaşımı ve dosya aktarımı sağlayabilirsiniz. Otomatik dil tanıma özelliği ile tüm dünya dilleri ile yazışabilirsiniz!

Ve tamemen ücretsiz şekilde bunu deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz canlı destek olarak rakiplerinden en fazla özellik ve kalite sağlayan sistemimizi ana sayfamızdan ziyaret edip demo kısmından ücretsiz şekilde hızlıca entegre edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt