• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 33. haftasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçların VAR kayıtlarını yayınladı. Yayınlanan VAR kayıtlarında çok konuşulan Sivasspor-Fenerbahçe maçının tartışmalı penaltı pozisyonu da yer aldı.

rhMu6HOpLU6_vPf6IawYpQ.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 33. haftasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçların VAR kayıtlarını yayınladı. 33. HAFTANIN VAR KAYITLARI (TIKLA İZLE)
qNs9n8UDTEm5XCnZyeefcQ.jpg

Yayınlanan VAR kayıtlarında çok konuşulan Sivasspor-Fenerbahçe maçının tartışmalı penaltı pozisyonu da yer aldı.
xrLhEmM980Sg6nYqN7J96w.jpg

EMS YAPI SİVASSPOR - FENERBAHÇE VAR: Kalecinin net bir teması var. Hücum oyuncusunun ayağına, şuttan sonra. Lütfen kenara gel, sana sahada inceleme öneriyorum.Cihan Aydın: Geliyorum incelemeye.AVAR: Kalecinin şuttan sonra teması olduğunu söylüyor ve sahada inceleme öneriyor penaltı için.VAR: Duraklatılmış görüntüde ayağa teması göreceksin. Kalecinin teması, tamam.Cihan Aydın: Tamam teması gördüm.VAR: Şimdi sana pozisyonun tekrarını göstereceğiz.Cihan Aydın: Normal hızda istiyorum. Bu pozisyon dikkatsiz müdahale. Penaltı ve sarı kart veriyorum.VAR: Onaylıyorum.
DBtrdpmrEUaYpTUh-_fmhQ.jpg

MONDİHOME KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR
KwcHXGHk7EmDvALJggP2nw.jpg

İSTANBULSPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
XgLGAMI2VEWY_Tphv3ssEQ.jpg

Üst Alt