• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Urfa Sıra Gecesi Ekibi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Urfa Sıra Gecesi Ekibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 131 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Urfa Sıra Gecesi Ekibi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Sıra gecesi grupları, bütün Türkiye için sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Tüm Türkiye için yapılan düğünlere Urfa sıra gecesi organizasyonu düzenlenmektedir. Bu organizasyonlar yapılırken, sunulacak olan ikramların başında çiğ köfte gelmektedir. Sıra gecelerinin vazgeçilmezi olan çiğ köfteler son derece lezzetlidir. Sıra gecesi ekibi Kazancı Bedih eşliğinde çalışmış olan Yasin Arslan tarafından organize edilmektedir. Yasin Arslan ile çalışan birçok değerli sanatçı da sıra gecesinde önemli bir rol oynamaktadır. Sıra gecelerini organize eden kişiler de profesyonelliğiyle kendine hayran bırakmaktadır. Kına geceleri, düğünler, nişanlar, sıra geceleri, özel geceler, restoran organizasyonları gibi toplantılara sıra gecesi ekibini çağırabilirsiniz.

Kazancı Bedih tarafından yetiştirilmiş olan Yasin Arslan sıra gecesi düzenlerken farklı organizasyonları göz önüne almaktadır. Sünnet, kutlama, belediye organizasyonları, kokteyller, okul organizasyonları gibi etkinlikler için sıra gecesi ekibini çağırabilmeniz mümkündür. Her türlü kurumsal ve bireysel etkinliklerde sizlere yardımcı olacak ve kaliteli müzik yapacak kişileri bu sitede bulabilirsiniz. Görsel şölenlerin sunulduğu sıra gecelerinde bu yöndeki hizmetlerin sunulmasının asıl amacı ise müzik yapılırken eğlencenin dozunun artırılmasıdır. Birbirinden değerli olan müzik üstatları, sıra gecesinde boy göstermektedir. Organizasyon ve sahne çalışmalarını çocukluğundan bu yana yürüten kişiler, sıra gecesinde görevlendirilir. Çeşitli sıra gecesi odalarında yetişmiş olan üstatlar ise bu organizasyonlarda size yardımcı olacaktır.
 
Üst Alt