• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ücretsiz Firma Ekleme Platformu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Ücretsiz Firma Ekleme Platformu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 130 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Ücretsiz Firma Ekleme Platformu
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Şirket, insan ve sermayenin belirli koşullar ile sağlanmasıyla oluşan bir kuruluştur. Şirket kurulumu pek çok sorumluluk ve görevi beraberinde getirir. Şirketler üye ve bir miktar sermaye yâda emekle kurulur. Şirketler işletmeler ile kurulur ve şirketin başında yönetim kurulu tarafından yönetilir. Şirketler, ekonominin önemli işlevlerini yerine getirmeleri için ekonomimizin en önemli bir parçası olmuştur. Kurallar ve bazı prosedür yardımıyla kurul tarafından yürütülür. Şirket kurulduktan sonra, bir şirketin adı, logo, adresi bilgisi ve yönetici üyeleri vardır. Mal ve hizmetin yurt içi yâda yurt dışında üretilmesi, aktarımı, korunması, pazarlama, satışı ve tüketiminden aşamasından şirket sorumludur. İşte tamda bu noktada şirketinizin dijital ortamda tanınması için artık yanınızda. Sizlerde şirket ekle ile firmanızı birçok müşteriye kolayca tanıtabilirsiniz.

ŞirketEkle ile sizlerde işletmenizin kapasitesi ister küçük ölçekli isterse büyük ölçekli olsun firma rehberi platformuna firma ekle ile ücretsiz ekleyebilirsiniz. ŞirketEkle platformu birçok farklı bölgede yer alan firmaların listelendiği bir ilan sitesidir. Üstelik üye olmak ve firmanızı eklemek tamamen ücretsizdir. Firmanızın bulunduğu il ve ilçe konumlarına göre internet ortamının ücretsiz ilan sitesi olarak hizmet verilen sektörde müşterilerinize hızlı şekilde ulaşmak için şirketinizi ekleyebilir veya site ekle ile sitenizi ekleyebilirsiniz. Hemen şimdi ücretsiz üye olun ve firmanızı tanıtın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt