• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

 Twitter'a yeni bir özellik daha: Uzun metin paylaşımı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Twitter kategorisinde Php tarafından oluşturulan Twitter'a yeni bir özellik daha: Uzun metin paylaşımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter
Konu Başlığı Twitter'a yeni bir özellik daha: Uzun metin paylaşımı
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Elon Musk Twitter için sürekli yeni özellik çıkarmaya devam ediyor. Uzun metin paylaşımı yapmak için çalışmalara başlayan Musk'ın tanımlayacağı özelliğe dair detaylar.​

Şirket sahibi ve CEO'su Elon Musk Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Twitter'ın yakında kullanıcıların tweet'lerine uzun biçimli metin eklemesine olanak tanıyan bir özelliği içereceğini duyurdu. Musk, özelliğin ne zaman kullanılabileceğini söylemedi, ancak "not defteri ekran görüntülerinin saçmalığına" son vereceğine söz verdi.

Şirketin ayrıca içerik oluşturuculardan para kazanmaya yönelik ek araçlar ve platformun arama işlevinde iyileştirmeler üzerinde çalışmayı planladığını da sözlerine ekledi. "Twitter'da arama yapmak bana '98'deki Infoseek'i hatırlatıyor" diye yazdı .
Musk duyuruyu yaptıktan sonra, NBC News muhabiri Ben Collins, Twitter'ın Musk'ın devralınmasından önce bir metin paylaşım paylaşım özelliğini test ettiğini belirtmekte gecikmedi. "Bazı çalışanların işten çıkarmadan önce yaptığı bir sürü iş için burada kredi alıyor" dedi. Gerçekten de, uygulamalardaki deneysel özelliklerle tanınan Jane Manchun Wong, yılın başında, Twitter'ın daha uzun mesajlar göndermek için bir "Makaleler" özelliği üzerinde çalıştığına dair kanıtlar keşfetti.

Cumartesi günü Twitter, yenilenen Twitter Blue aboneliğini desteklemek için gereken altyapının bir kısmını uygulamaya koymaya da başladı . Hizmet, kullanıcıların hesaplarını doğrulamak ve daha uzun videolar yayınlama ve daha az reklam görme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi başka özelliğe erişim sağlamak için ayda 8 dolar ödemesi uygulamasına başladı. Musk daha önce Twitter'ın içerik oluşturucuları desteklemek için çalışacağına söz vermişti, ancak şirketin bunu nasıl yapmayı planladığına dair ayrıntıları henüz paylaşmadı. Şirketin devralınmasından bu yana, platformdaki en popüler oyun haber hesaplarından birinin sahibi olan Nibellion da dahil olmak üzere bir dizi yüksek profilli kullanıcı Twitter'dan ayrıldı.
 
Üst Alt