• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site Tuzla Oto Ekspertiz Önerisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Tuzla Oto Ekspertiz Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Tuzla Oto Ekspertiz Önerisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Tuzla oto ekspertiz hizmetleri bir aracın uzman personeller tarafından teknik donanım yardımıyla A'dan Z'ye muayene edilmesi ve yapılan tüm kontroller sonucunda aracın genel durumunun raporlanmasıdır. Ekspertiz raporu, aracın teknik incelemesinin yanı sıra oto rapor ekspertiz uzmanlarının görüş ve değerlendirmeleri ile aracın ilgili kısımlarına ilişkin yorumlarını içerir. Tam değerlendirmede; kaporta-boya, motor, mekanik, fren-süspansiyon, dinamometre, iç ve dış durum, beyin testi ve araç borç-ceza sorgulama gibi kısımlar yer alabilmektedir. Kendi aracınızın veya satın almak üzere olduğunuz aracın durumu hakkında detaylı bir rapor almak için Tuzla Pilot Garage oto ekspertiz firmasına başvuru yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

Araç sahipleri, kendi bilgi ve tecrübelerine veya satıcının beyanlarına dayanarak satın aldıkları araçlar için bilmedikleri bir arıza veya olumsuz durumdan dolayı maddi zarar görebilmektedirler. Özellikle boya, motor aksamı ve kaportada tespit edilen hasarlar aracın değerinde büyük kayıplara neden olabilmektedir. Tuzla oto ekspertiz önerisi ile bu tür mağduriyetlere mahal vermemek adına tamamen bağımsız ve tarafsız, alanında uzman kadrolara sahip olup, ikinci el piyasasına uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekte olan firmayı inceleyebilirsiniz. Tuzla oto ekspertiz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt