• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu? (2023 ÖSYM TUS tercih tarihleri)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu? (2023 ÖSYM TUS tercih tarihleri) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu? (2023 ÖSYM TUS tercih tarihleri)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu? (2023 ÖSYM TUS tercih tarihleri)

Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) tercihlerinin ne zaman yapılacağı, 12 Mayıs'ta açıklanan TUS sonuçlarının ardından sorgulanmaya başladı. 2023 TUS tercih kılavuzunun yayımlanmasını bekleyen adaylar, gözlerini ÖSYM'den gelecek duyuruya çevirdi. Peki, TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu?

2023 TUS tercih kılavuzu, tercih işlemlerinin başlamasını bekleyen adaylar tarafından sorgulanıyor. TUS sonuçlarının açıklanmasının ardından, aldıkları puanlara göre tercih yapacak olan adaylar, ÖSYM'den yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, 2023 TUS tercihleri ne zaman, tarih belli oldu mu? TUS TERCİHLERİ NE ZAMAN? TUS tercihlerinin ne zaman başlayacağı, sınav sonuçlarını öğrenen adaylar tarafından sorgulanmaya başladı. TUS tercih kılavuzu ÖSYM tarafından henüz yayımlanmadı. Tercih işlemleri başlar başlamaz haberimizden öğrenebilirsiniz.
SzhvIBzSTEmqrKI8cCrNWQ.jpg
TUS TERCİHLERİ NASIL YAPILIR? Adaylar, tercihlerini bireysel olarak ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifrelerini kullanarak elektronik ortamda gerçekleştirebilecek. Adaylar en fazla 30 tercih yapabileceklerdir. Adaylar kendilerine tanınan tercih haklarının hepsini kullanmak zorunda değildirler.

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt