• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Türkiye'de üretilen maskeler Yunan Parlamentosunu karıştırdı! Meclis Başkanı, milletvekillerini güçlükle sakinleştirdi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Soner™ tarafından oluşturulan Türkiye'de üretilen maskeler Yunan Parlamentosunu karıştırdı! Meclis Başkanı, milletvekillerini güçlükle sakinleştirdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Türkiye'de üretilen maskeler Yunan Parlamentosunu karıştırdı! Meclis Başkanı, milletvekillerini güçlükle sakinleştirdi
Konbuyu başlatan Soner™
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Soner™

Soner™

ZF Sponsor Sorumlusu
Emektar Üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
2,099
Tepkime puanı
77
Puanları
120
Web sitesi
www.zirvechat.org
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
54 SAKARYA
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Türkiye'de üretilen maskeler Yunan Parlamentosunu karıştırdı! Meclis Başkanı, milletvekillerini güçlükle sakinleştirdi

Yunan Parlamentosunda, milletvekillerine Türkiye'de üretilen maskelerin dağılması Meclis'i karıştırdı. Yunanistan Komünist Partisi Milletvekili duruma ''Türkiye'den göçmenler geçemiyor, çıkarlar geçiyor'' sözleriyle tepki gösterirken, Meclis Başkanı Tasulas ise ihaleyi kazanan firmanın Alman firması olduğunu ancak üretimin Türkiye'de gerçekleştirildiğini aktardı.


Yunan basınındaki habere göre, Yunanistan Komünist Partisi (KKE) Milletvekili Liana Kanelli, Meclis'te yaptığı konuşmada, "Meclis'te bize dağıttığınız maskeler Türkiye'den. 'Made in Turkey' yazıyor. Kötü değil ancak Türkiye'den göçmenler geçemiyor, çıkarlar geçiyor." ifadesini kullandı.

ALMAN FİRMASI TARAFINDAN TÜRKİYE'DE ÜRETİLMİŞ

Parlamento muhabirlerine konuşan Yunanistan Meclis Başkanı Konstandinos Tasulas, açılan ihaleyi, en düşük fiyat teklifi veren bir Alman firmasının kazandığını belirterek firmanın fabrikasının Türkiye'de olduğunun ilk başta fark edilmediğini savundu.

''BİLSEYDİK DEĞİŞTİRİRDİK''

Daha sonra kutunun üzerindeki yazılardan üretim yerinin Türkiye olduğunun anlaşıldığını söyleyen Tasulas, durumun önceden bilindiği takdirde alım için başka bir firmanın tercih edilebileceğini ileri sürdü.
 
Üst Alt