• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde BlueAjans tarafından oluşturulan Türkiye Dövüş Sanatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,647 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Türkiye Dövüş Sanatları
Konbuyu başlatan BlueAjans
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BlueAjans

BlueAjans

Üye
Katılım
23 Ağu 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Dünya Aslando Federasyonu; kadın-erkek yetişkinlere, çocuklara ve özel kuvvetlere dövüş sanatları eğitimi vermektedir. Dövüş sanatları kursu alarak kişi kendini karşısındakini daha kolay etkisiz hale getirir.

En iyi dövüş sanatı aslando kişinin kendine güvenini artırmaktadır. Bunun yanında kendini ifade etme konusunda da çok faydalı bir teknik olduğunu söyleyebiliriz. Savunma dövüş sanatları eğitimi; kişinin kendini savunması yanında onun atılgan olmasını da sağlamaktadır. Kişinin kendi benliğinin fark edebilmesi için çok önemli bir teknik olduğu belirtilebilir. Dövüş sanatları felsefesi; kişinin kendini güçsüz, savunmasız hissetmesini engellemektedir. Aslando dövüş sanatı, zihinsel güçlerin ortaya çıkarılmasında önemli rol oynuyor. Kişi saldırıyla karşı karşıya geldiğinde onu özel yöntemlerle etkisiz hale getirmektedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt