• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Türk Dövüş Sanatı Kurucusu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde BlueAjans tarafından oluşturulan Türk Dövüş Sanatı Kurucusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Türk Dövüş Sanatı Kurucusu
Konbuyu başlatan BlueAjans
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BlueAjans

BlueAjans

Üye
Katılım
23 Ağu 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Mikail Ali Çetiner, Türk dövüş ve savunma sanatı konusunda başarıyla adından daima söz ettiriyor. Avusturya doğumlu aslando kurucusu hem ilk hem de orta öğrenimini Avusturya Baden kentinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini mühendislik fakültesinde tamamlayan Mikail Ali Çetiner, sportif anlamda kendini çok geliştirmiştir.

Mikail Çetiner, çocuk klasmanında özellikle birçok başarıya imza atmıştır. Birçok derece alan Çetiner, ailesinin yönlendirmesiyle; karate, Kick-Boks, Taekwonda gibi sporlarda yapmıştır. Savaş ve savunma sporları konusunda kendini çok geliştirmiştir. Kendine ait bir sistem kurarak günümüzde kadın-erkek yetişkinlere, çocuklara kısacası dövüş ve savunma sporlarına merakı olan herkese eğitim vermektedir. Eğitimlerini Dünya Aslando Federasyonu kurucusu olarak vermektedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt