• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Transpalet Modelleri ve Fiyatları

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Transpalet Modelleri ve Fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 131 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Transpalet Modelleri ve Fiyatları
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Transpaletler, farklı modellerde satışa sunulan cihazlardır. Modellerin değişkenlik göstermesi fiyatları da etkilemektedir. Hidrolik pompa yardımıyla paket haline gelen parçalar bu cihazlarla taşınır. Farklı mesafelere ve alanlara yerleştirilen raf sistemlerine uygun ve güçlü motorların kullanıldığı transpaletler son derece sağlamdır. Çünkü transpalet modelleri sıcak ve soğuğa karşı da direnç göstermektedir. Manuel ve akülü olarak iki seçenek halinde üretilen bu cihazlar, yükleri bir yerden bir yere başarıyla taşımaktadır. Trans palet cihazları makinelerin üzerinde yer alan aparatlar ile boşluklara rahatlıkla girer. Pakete kısmi bir temas ile yükün kaldırılma işlemi de bu aletlerle gerçekleştirilir. Manuel olarak tasarlanan transpaletler hareket kabiliyetine sahiptir.

Genel olarak akülü ve manuel olarak üretilen transpaletlerin fiyatsal olarak farklı oranlarda satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Transpalet fiyat aralıklarını modellerine bağlı olarak farklılık gösterecektir. Cihazların özellikleri de fiyat aralıklarını etkilemektedir. Yükün kaldırılması ve istenen yere taşınması transpaletlerin kolaylıkla yapabileceği işlemlerdir. Transpaleti kullanan operatör, bu işlemi kolay bir şekilde yapmaktadır. Manuel transpaletler, operatörün yönlendirmesiyle yükleri taşımaktadır. Bu aletler, muhafaza edilmiş ya da paket halinde olan ürünleri kişinin kontrolüyle taşımaya yardımcı olur. Kısa mesafelerde sert ve düz zeminlerde cihazların kullanıma uygun olduğunu da söyleyebiliriz. Aynı zamanda, 1 ila 5 tona kadar bu cihazların kaldırma kapasiteleri vardır.
 
Üst Alt