• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Toptan Hamburger Kutusu Siparişi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Toptan Hamburger Kutusu Siparişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 137 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Toptan Hamburger Kutusu Siparişi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Son zamanlarda, hamburgerler sık tüketilen hazır yiyeceklerden bir tanesi haline gelmiştir. Online yemek siparişlerinin artmasıyla birlikte, hamburger siparişi de sık sık verilmeye başlanmıştır. Hamburger satışı yapan işletmeler ise paket servis yaparken, hamburger kutusu ile siparişlerini teslim etmektedirler. Hamburgerlere uygun boyutlarda tasarlanan hamburger kutuları, yiyeceğin taşınması esnasında bu ürünlerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Hamburger kutuları ve menü kutuları burger işletmelerinin en fazla tercih ettiği ürünlerden bir tanesi olmuştur. Aynı zamanda, menü siparişi veren bireyler kağıt çanta da bu yiyecekleri alacaklardır. Ürün taşıma adına tercih edilebilecek Kraft çantalar ise farklı tarzlarda tasarlanabilmektedir. Saplı hamburger kutuları ya da karton poşetler de seçenekler arasındadır.

Kese kağıdı olarak satışa sunulan ürünler de gıda işletmelerinin sık tercih ettiği modellerdir. Kese kağıtlarına çeşitli sıcak yemekler koyularak servis edilebilir. Yemek ve ambalaj kutuları arasında yer alan modellerin yanı sıra, Kraft çanta ürünleri de seçenekler arasındadır. Kraft çantalar, burgu saplı, düz saplı, düz içten saplı, sapsız, hediyelik, renkli, siyah ya da beyaz olarak seçeneklere ayrılır. Bu çantaların gıda işletmesinin yanı sıra, giyim firmaları tarafından da tercih edilebildiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle, Kraft çantaların farklı sektörlere hitap eden ürünler olduğunu da söylemek mümkündür. Kullan at bardak ve kapaklar da seçenekler arasında yerini almaktadır.
 
Üst Alt