• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

TikTok TikTok Now büyük ilgi topladı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TikTok kategorisinde Php tarafından oluşturulan TikTok Now büyük ilgi topladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TikTok
Konu Başlığı TikTok Now büyük ilgi topladı
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Günlük fotoğraf paylaşım trendinden yararlanmayı uman tek kişi Instagram değil. TikTok, BeReal gibi, arkadaşlarınıza her gün ne yaptığınızı anlatmak için bir fotoğraf (ön ve arka kameralar kullanarak) veya 10 saniyelik bir video göndermenizi isteyen deneysel bir Now özelliğini tanıttı.​

Rastgele zamanlanmış bir istek aldıktan sonra içeriği paylaşmak için sınırlı bir pencereniz olacak. Bu TikTok’un etkili bir şekilde kendine yer bulmayı umduğu görsel bir durum güncellemesi.

Sosyal ağa göre test "önümüzdeki haftalarda” da devam edecek. TikTok Now, ABD'deki sahip olunan uygulama aracılığıyla kullanılabilir, ancak bunu diğer ülkelerde özel bir uygulama olarak bulabileceksiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, şirket gençler için bazı özellikleri sınırlandırıyor.

Now uygulamasında hesap oluşturan 16 yaşından küçük herkes varsayılan olarak özel görüntülemeye geçiyor. 13 ila 15 yaş arasındaki gençler yalnızca arkadaşlarından yorum alabilir ve 18 yaşın altındaki herkes Keşfet'te içeriklerini paylaşamaz.

TikTok, özelliklerini taklit eden rakiplere diğer yoldan daha çok alışkın. Ancak, BeReal'in temel konseptini ödünç almanın nedenlerini görmek kolay. Günlük gönderiler, TikTok'a geri dönmenizi sağlayabilir. Ayrıca arkadaşların önemini de artırırlar (sık güncellemeler göreceğinizi biliyorsanız sosyal çevrenize daha fazla kişi eklemek isteyebilirsiniz). Bu anlamda, Now, TikTok'un rolünü, şirketin karlılığını iyileştirebileceği kadar değiştirebilir de.
 
Üst Alt