• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

TikTok TikTok alışveriş ısrarını sürdürüyor: İşte yeni ülkeler

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TikTok kategorisinde Php tarafından oluşturulan TikTok alışveriş ısrarını sürdürüyor: İşte yeni ülkeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,964 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TikTok
Konu Başlığı TikTok alışveriş ısrarını sürdürüyor: İşte yeni ülkeler
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Dünyanın en önemli sosyal medya platformlarından biri konumunda olan TikTok, bu gücünden daha fazla yararlanmak istiyor.​

Sosyal medya dünyası her geçen gün yeni bir üyeye ev sahipliği yapsa da, yeni isimlerin sektörde tutunabilmesi her zaman çok mümkün olmuyor. Bununla birlikte arada sırada bir isim çıkıyor ve bir anda tüm dünyada kasırgalar estirebiliyor. İşte TikTok’da tam olarak bu türden bir uygulama.

Geçmişi Instagram ya da Twitter kadar eski olmamasına rağmen yüzlerce milyonluk kullanıcı sayısına ulaşma başarısını gösteren Çinli sosyal medya devi, bugünlerde elde ettiği bu başarısının meyvelerini yemenin yeni yollarını arıyor. Bilindiği üzere şirket bir süredir İngiltere’de canlı alışveriş özelliğini test ediyordu. Buna göre, içerik üreticileri satışlarını yapmak istediklerini ürünleri canlı videolarla tanıtabiliyor ve bu tanıtım süresi boyunca da verdikleri linkler sayesinde ürünler satın alınabiliyor.
Teoride başarısız olması için hiçbir sebep bulunmayan bu yeni özellik, İngiltere’de şu ana kadar pek başarılı olamadı. Ancak TikTok bu başarısızlığı çok fazla dikkate almamış olacak ki, canlı alışveriş özelliğini şimdi de Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da kullanıma sunabilmek için kolları sıvadı.

Gelen son haberlere göre, Los Angeles merkezli bir teknoloji şirketi olan TalkShopLive ile ortaklık kurmak için girişimlere başlayan TikTok, eğer bu ortaklığı hayata geçirebilirse kısa süre içerisinde hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de Kanada’da canlı alışveriş özelliğini kullanıma sunacak.
 
Üst Alt