• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Eglence The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Netflix kategorisinde x tarafından oluşturulan The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 403 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Netflix
Konu Başlığı The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

The Witcher: Blood Origin dizisi tutmamış gibi görünüyor. Çünkü seyirciler, diziye çok düşük puanlar vermiş durumda. Peki sorun ne?

Netflix, The Witcher hikayesini daha da detaylandırmak için yakın zamanda karar aldı. Bu karara göre yeni bir seri çekilecekti. Blood Origin olarak adlandırılan bu serinin ilk bölümü yakın zamanda yayınlandı. Dizinin yayınlanmasıyla beraber ortaya çıkan değerlendirmeler büyük şaşkınlık oluşturdu.

The Witcher: Blood Origin düşük puanlar aldı​

Dijital içerik platformu Netflix, yakın zamanda yeni bir diziyi izleyicilere sundu. The Witcher: Blood Origin olarak yer alan dizi, 4 bölümden oluşuyor. Dizi, yayınlanması ile beraber eleştirilerin odağı haline geldi. Rotten Tomatoes adlı sitede eleştirmenlerin %33’ü diziyi beğenmiş görünüyor. İzleyicilerin ise %11’inin diziyi beğenmesi dikkat çekiyor. Yani dizi, genel olarak düşük bir beğenme oranına sahip.

Şimdiye kadar 27 eleştirmen puanı alan dizi, 4.148 kullanıcı tarafından oylandı. The Witcher: Blood Origin serisinin beğenilmemesinin pek çok sebebi var. Bunlardan birisi dizinin, atmosferi güzel bir şekilde yansıtmaması olarak açıklanıyor. Bir diğer eleştirilen nokta ise dizinin oyuncularının yetersiz kalması. Bu anlamda tepki gösteren birçok seyirci bulunuyor. Bunun dışında eleştiri yapılan bir diğer kısım tutarsızlıklar. İzleyiciler bu gibi pek çok nedenle diziyi beğenmediğini açıklamakta.

Çok az kullanıcının olumlu puan verdiği dizinin IMDB puanı da ortaya çıktı. Buna göre dizinin IMDB puanı 4,1 olarak yer alıyor. Güncel verilere göre dizi, 17.000’in üzerinde kullanıcı tarafından oylandı.

post_1672310445_92578462240024.jpg

Diziyle ilgili daha önce yapılan eleştirilerden birisi yeni gelen oyuncuya yönelik olmuştu. Bilindiği üzere Henry Cavill, diziden ayrılmıştı. Yerine Liam Hemsworth gelmişti. Bu durum, pek çok dizi hayranının eleştirisine neden oldu.

The Witcher: Blood Origin oyuncuları ve konusu​

Blood Origin, The Witcher evreninin 1.200 yıl öncesini ele alan yapım. Canavarlar, insanlar ve elflerin dünyası bir bütün haline geliyor. Yaşanan bu olay ile beraber ilk Witcher karakterleri ortaya çıkıyor. Ayrıca dizi, çöküş öncesi dönemi anlatıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda aşağıdaki isimler yer alıyor:

  • Michelle Yeoh
  • Mirren Mack
  • Sophia Brown
  • Jacob Collins-Levy
  • Francesca Mills
  • Laurence O’Fuarain
  • Lenny Henry

 
Üst Alt