• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil Telefondan Skype nasıl silinir?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mobil Uygulamaları kategorisinde Php tarafından oluşturulan Telefondan Skype nasıl silinir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mobil Uygulamaları
Konu Başlığı Telefondan Skype nasıl silinir?
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Telefondan Skype nasıl silinir?

Adım #1: Cep telefonunuza Skype uygulamasını başlatın
Adım #2: Skype adınıza tıklayın
Adım #3. Açılan menüden ‘Ayarlar’a tıklayın
Adım #4: ‘Hesap ve Profil’e ve ardından ‘Hesabınızı kapatın’a tıklayın
Adım #5: Kimliğinizi doğrulamak için e-posta adresine doğrulama kodu gönderin
Adım #6: Doğrulama kodunu gerekli alana yazın ve işlemlere devam edin
Adım #7: Bilgilendirme metnini okuyun ve ‘İleri’ butonuna tıklayın
Adım #8: İlgili kutuları işaretleyin ve hesap silme nedeninizi seçin
Adım #9: Son olarak ‘Hesabı kapatılmak üzere işaretle’ butonuna basın
Telefondan Skype hesabınızı kalıcı olarak silmek için, masaüstü uygulamasında yaptığınız benzer işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Üst kısımda yer alan adınıza dokunduktan sonra, açılan menüden ‘Ayarlar’a tıklayın. Karşınıza çıkan alanda, ‘Hesap ve Profil’i seçin ve ardından en aşağıdayer alan ‘Hesabınızı kapatın’a tıklayın.

Tüm bunları gerçekleştirdikten sonra bir Microsoft sayfası karşınıza çıkacak. Daha sonra, e-posta adresinize gönderilen doğrulama kodunu girerek, işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Son olarak, bilgilendirme sayfalarını geçtikten sonra, hesabınızı neden silmek istediğinize dair bir neden seçin ve silme işlemini onlaymak için ‘Hesabı kapatılmak üzere işaretle’ butonuna basın.

Üst Alt