• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Tarihname Platformu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Tarihname Platformu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 135 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Tarihname Platformu
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Tarih, her zaman ihtiyaç duyulan ve geçmişin tam olarak anlaşılması adına okunması gereken bir geçmiştir. Türkiye tarihinin yanı sıra, dünya tarihinde de farklı bilgiler yer almaktadır. Bu platformun amacı ise tarih hakkında eksiksiz bilgilere kavuşmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda, özgürce tarihi bilgilere erişiminizi sağlamak ve güvenilir kaynaklardan doğru bilgiler edinmenize yardımcı olmaktır. Dünyada tarih gelişimi hakkında da site üzerinden destek alabilirsiniz. Tarih tutkunları Türk Tarihi ve dünya tarihi hakkında site üzerinden bilgi alabilirler. Aynı zamanda, resimli tarih, tekno tarih ve kâşif sekmesinden de farklı tarihi bilgiler edinebilmeniz mümkündür. Antik tarih ile ilgili de site üzerinden destek alabileceğinizi unutmayın.

Tarihname sitesi, Dünya Tarihi konusunda kolay bilgiye ulaşabileceğiniz bir platformdur. Resimli olarak belgelerin yayınlanmış olması, bilgiye daha rahat ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, tarihin bilinmeyen yüzünü de siteden alacağınız bilgiler ile öğrenebilirsiniz. Türk ve Dünya tarihinde aklınıza takılan ve bilinmeyen her türlü bilginin site üzerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Osmanlı Devleti, Anadolu Selçuklu Devleti, Bizans İmparatorluğu ve benzeri büyük devletlere ait her türlü bilgiye ulaşabileceğinizi de söyleyebiliriz. Tarihte kaybolmuş kayıp şehirler, söylentiyle günümüze gelen yapıların da açıklandığını site üzerinde görebilmeniz mümkündür. Tarihteki önemli olayları da gün yüzüne çıkarmak adına bu platformu kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt