• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sera Tokdemir'in mutlu günü: Baban ve deden de gurur duyuyordur!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Sera Tokdemir'in mutlu günü: Baban ve deden de gurur duyuyordur! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Sera Tokdemir'in mutlu günü: Baban ve deden de gurur duyuyordur!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

666858d35a126249b408fd02.jpg

Sera Tokdemir, 2003 yılında Beşiktaş'ta kalecilik yapan Göksel Gencer ile nikah masasına oturmuş ve çiftin bir oğlu olmuştu.

İkili 2009'da anlaşmalı olarak boşanmıştı. Göksel Gencer, 2019'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

milliyet.jpg

Oğlu Boran Gencer liseden mezun olan Sera Tokdemir, geçtiğimiz günlerde paylaştığı gönderisinde: 'Beraber büyüdüğümüz canım oğlumun hem liseden mezun olmasının hem de İtalya'daki üniversiteye kabul edilmesinin heyecanını ve gururunu yaşıyorum.' demişti.

milliyet.jpg

"ALLAH EVLADI OLAN HERKESE NASİP ETSİN"

Ünlü oyuncu, "Bize bu eşsiz duyguları yaşatan biricik oğluma teşekkür ediyorum ve onu çok seviyorum. Allah evladı olan herkese nasip etsin" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

"AİLEN OLARAK SENİNLE HEP GURUR DUYDUK"

Son olarak oğlunun mezuniyet törenine giden isim, mutlu anlardan pozlarını şu not ile paylaştı:

Alıntı Metni

666855bc5a126249b408fcf2.jpg

666855bc5a126249b408fcf6.jpg

666855bc5a126249b408fcf3.jpg

Sera Tokdemir'in çifte gururu! 'Biricik oğlumu çok seviyorum'
Sera Tokdemir'in oğlu Boran Gencer 18 oldu!

Üst Alt