• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

"Semih’e yapılanlara şaşırmıyorum!"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan \"Semih’e yapılanlara şaşırmıyorum!\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı \"Semih’e yapılanlara şaşırmıyorum!\"
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Bülent Bilirgen: Semih’e yapılanlara şaşırmıyorum ben. Şaşıranlara benim şaşkınlığım. Yahu sistem sistem diyoruz epin ucu kimlerin elinde onu diyoruz ya yıllardır Beşiktaş’lı olarak. Ben 45 senedir bu ülke futbolunu seyrederim bu sistemin çocukları hep böyle idi. Ulviler, Şifolar, Metin Ali Feyyazlar, Oğuzhanlar, Olcaylar göremedi o Milli formayı hak ettikleri kadar. Peki teknik direktör gördü mü bu ülke Beşiktaş’lı olan? Trabzon efsanesini sayarsak bizden Milli Takıma gideni evet ama dedik ya bizim değil başkasının efsanesi. Mustafa Denizli bile ununu eleyene kadar açıklamadı Beşiktaş’lı olduğunu yoksa Milli Takımı falan hayal bile edemezdi. Bu ülke futbolu 2 şımarık camianın emrindedir. Bir dönem balkanlardan sağlam abiler gelir biri üstünlük kurar bir dönem gelir her yere yerleşen adamları ile öteki geçer direksiyona. Milli takım da onların makyaj yeri reklamaj yeridir... Dediğim gibi kimse şaşırmasın bu ülke futbolu böyledir. Sadece tek lafım sayın Feyyaz Uçar’a olur. Kendisinin de acı çektiği bu düzene karşı itiraz, isyan ya da genç takımdaşını korumak bu kadar kibarca olmaz. Ona verilen lakabın öz anlamı böyle bir kibarlık değildir.

Üst Alt