• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarına saldırı: 2 yaralı, 3 gözaltı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sağlık Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarına saldırı: 2 yaralı, 3 gözaltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sağlık Haberleri
Konu Başlığı Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarına saldırı: 2 yaralı, 3 gözaltı
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarına saldırı: 2 yaralı, 3 gözaltı

Ceylanpınar Devlet Hastanesi'nde görevli 2 sağlık çalışanı saldırıya uğradı. Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, saldırının faillerinin gözaltına alındığını duyurdu.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde iki sağlık çalışanı dövüldü. Ceylanpınar Devlet Hastanesi'nde henüz bilinmeyen nedenle çıkan tartışmada sağlık görevlileri S.K. ve İ.Ö, 3 kişinin saldırısına uğradı.
AxAOo_QqJE-15-x8XQUBmQ.jpg
Hastane polisinin müdahalesiyle sonlandırılan olayda dövülerek yaralanan sağlık çalışanları tedaviye alındı. FAİLLER GÖZALTINDA Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "Ceylanpınar ilçemizde maalesef ki 2 sağlık personelimiz darbedildi. Olayın failleri, adli makamlarca gözaltına alındı. Süreci yakinen takip ediyorum ve yaşanan bu olayı kınıyorum. Değerli sağlık çalışanlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt