• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Samsung kategorisinde x tarafından oluşturulan Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Samsung
Konu Başlığı Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri muazzam düzeyde olacak. Ortaya çıkan iddialar şimdiden pek çok müşteriyi mutlu etmiş durumda.

Samsung Galaxy S24 Kamera Özellikleri ile Şaşırtacak!


Samsung, Galaxy S serisi ile bu zamana kadar birçok modele yer verdi. Sırada Galaxy S24 serisi bulunuyor. Henüz S24 serisi çıkmadı fakat 2024 yılı içerisinde duyurulacak. Yeni tanıtılacak olan model ile beraber dikkat çeken bir detay da paylaşıldı. Buna göre yeni neslin kamera özellikleri harikulade olacak.

Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri rakipsiz olacak

1 Şubat 2023 tarihinde Galaxy S23 serisinin tanıtılması bekleniyor. Galaxy Unpacked etkinliği altında duyurulacak olan ürünler için kullanıcılar şimdiden heyecanlı. Bununla beraber henüz Galaxy S23 çıkmasa da S24 için bazı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara göre yeni nesilde kamera teknolojisinde ciddi bir gelişme yaşanacak.
Kıdemli bir teknoloji analistine göre Samsung Galaxy S24 Ultra, önemli yeniliklerle gelecek. Bunlardan birisi kamera özellikleri. Kamera donanımının daha gelişmiş olması beklenen ürün telefoto sensörle ön plana çıkacak. Yeni serinin önemli açıdan geliştirilmiş bir telefoto sensörünün bulunması bekleniyor. Bu da daha iyi çekim kalitesi anlamına geliyor.
post_1672654306_67535612948263.jpg

Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri dışında S23 hakkında da bilgi verildi. Verilen bilgiye göre Galaxy S23 serisinde kamera donanımında önemli bir yenilik uygulanmayacak. Bunun yerine S23 serisinin kamera yapay zekası geliştirilecek. Bu durum, daha iyi çekimleri mümkün hale getiriyor olacak. Bilindiği üzere yapay zeka, önemli bir yere sahip. Bu teknoloji sayesinde birçok işlem daha hızlı şekilde halledilebilir oldu. Kamera için de yapay zekanın büyük faydaları bulunuyor. Özellikle daha iyi çekim kalitesi için yapay zeka kullanılıyor.

Samsung Galaxy S24 için beklenen özellikler

Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri dışında diğer teknik özellikleriyle de araştırılıyor. Şimdiden yeni nesil cihaz hakkında her bilgi öğrenilmedi. Buna rağmen bazı bilgiler çeşitli kaynaklar tarafından açıklanıyor. Bahsedilen yeniliklerden birisi Galaxy S24’ün Wi-Fi 7 destekleyeceği. Şu anki yeni model cihazlar standart olarak Wi-Fi 6 desteğine sahip.
Galaxy S24, Wi-Fi 7 desteği sayesinde daha hızlı bağlantı sunuyor olacak. Wi-Fi 7’nin avantajı hız ile beraber daha fazla bağlantı anlamına geliyor. Kıyaslama yaparsak Wi-Fi 7, Wi-Fi 6’ya göre 2,4 kat daha hızlı.
Samsung’un yeni nesil ürünü Galaxy S24 için henüz net bilgiler açıklanmadı. Çünkü henüz S23 çıkmadı. Bundan dolayı ağırlıklı olarak S23 ile ilgili bilgiler ortalıkta dolaşıyor. S23 çıktıktan sonra S24 ile ilgili daha fazla sızıntı olması beklenmekte.


 
Üst Alt