• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Samsung kategorisinde Php tarafından oluşturulan Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 176 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Samsung
Konu Başlığı Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor


Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor


Akıllı telefon kesimi, bir müddettir katlanabilen ekran dizaynlarını benimsemeye çalışıyorlar. Bu bağlamda Huawei ve Samsung üzere şirketler, katlanabilir ekranlı telefonlarını çoktan piyasaya sürmüş durumdalar. Üstelik bu tıp telefonlar için çalışmalara devam ediyor. Samsung Display tarafından yapılan son açıklamalar, şirketin iki kere katlanacak bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını gözler önüne seriyor.

Katlanabilir ekranlı telefonları, bugüne dek daha çok yatay ya da dikey olarak katlanabilen formda gördük. Samsung Display’in üzerinde çalıştığı yeni tasarım ise telefonun dikey koordinat düzleminde iki defa katlanabileceğini ortaya koyuyor. Yani kullanıcılar, ilerleyen süreçte üç kesimli bir telefon ile tanışacaklar. Lakin bu telefonun teknik açıdan neler sunacağını konuşmak için şimdi çok erken.


Samsung Display’in yeni ekran tasarımı işte bu türlü görünüyor


Samsung Display, İki Kere Katlanan Ekran Geliştiriyor


Samsung Display’in yeni katlanabilir ekran yaklaşımı, pek çok dizayna kıyasla avantaja sahip üzere görünüyor. Zira bu cins bir telefon, istenildiği takdirde tablet boyutlarına da ulaşabilecek. Kullanıcılar bu sayede, telefon ile tablet tecrübesini, Galaxy Z Fold’dan çok daha düzgün bir biçimde yaşayabilecekler. Lakin iki defa katlanabilen bir ekranın dayanıklılık açısından ne durumda olacağı, şu an için büyük bir muamma.

Samsung Display, üzerinde çalıştığı katlanabilir ekran teknolojisiyle ilgili rastgele bir vakit çizelgesi açıklamadı. Fakat şirketin, ikiye katlanacak bir ekran üzerinde çalıştığı, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bu çeşit ekrana sahip olan bir telefonla karşımıza çıkacağı artık çok net. Katlanabilir ekranı şimdi benimsemeyen tüketicilerin, bu cins
 
Üst Alt