• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site Sade Derma Estetik, 10. Yılını Üyeleriyle Kutladı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Sade Derma Estetik, 10. Yılını Üyeleriyle Kutladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Sade Derma Estetik, 10. Yılını Üyeleriyle Kutladı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Estetik, zayıflama ve profesyonel cilt bakımları konusunda uzman kadrosu ve teknolojik cihazlarıyla hizmet veren Sade Derma Estetik, 10. yılını müşterileriyle birlikte kutladı. Çiğli’deki merkez binada kokteyl eşliğinde gerçekleştirilen organizasyonda, davetlilere hem kurumun 10. yılı anısına hem de yılbaşı için özel olarak hazırlanan hediyeler verildi. Yaklaşık 4 saat süren etkinlikte, konuklar Sade’nin sembolü olan ve sadeliği çağrıştıran melek kanatlı hostesler tarafından karşılanırken aynı zamanda kendileri için sunulan viyola dinletisine ortak oldu.

Davetlilerle sohbet edip yakından ilgilenen Sade Derma Estetik Kurucu Yöneticisi Songül Torbaoğlu, estetik uygulamalar konusunda başarılarını ve sonuçlarını üyeleriyle paylaşarak, poliklinik olarak yeniliklere devam edeceklerini de duyurmuş oldu. Sektörde öncü adımlar atarak farklı ve güçlü cihazları İzmir’e getirmekten hiçbir zaman çekinmediklerini de belirten Songül Yıldırım Torbaoğlu, “Tecrübeli yönetim kadromuz, yetkin uzmanlarımız ve dünya trendi son teknoloji hizmetlerimizle 10 yıldır sizlere en iyisini sunuyoruz. Bugüne kadar başardıklarımız, bundan sonraki başarılarımıza güç katmaya devam edecek. Sizlerin gülen yüzü ve memnuniyeti, bizim için gurur kaynağıdır” dedi.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt