• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 135 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Rottest Yıkama Makinası Ürünleri Satışı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Yıkama makinaları, farklı zeminlerin temizlenmesi adına farklı özelliklerde imal edilmiş cihazlardır. Sıcak ve soğuk yıkama yapabilen makinalar da seçenekler arasında yerini almaktadır. Sıcak soğuk modeller, tetikli ya da tetiksiz olarak çalışabilmektedir. Rottest sıcak yıkama makinaları, mazotla ya da elektrikle çalışmaktadır. Elektrik ısıtmalı olarak çalışan modeller ile mazotla çalışan makinalar benzer çalışma sistemlerine sahiptir. Rottest markalı yıkama makinaları, yüksek ısıtmalı temizlikler için uygundur. Bu nedenle, sıcak yıkama makinaları sayesinde steril bir çalışma yapabilmeniz mümkündür. Rottest yıkama makinası yüksek ısıtmalı temizlik uygulamalarının gerektirdiği işlemlerde kullanılmaktadır. Soğuk yıkama makinaları ise tetikli ya da tetiksiz olarak kullanılabilmektedir.

Soğuk ve sulu olarak çalışan soğuk yıkama makinaları, basınç seviyesi, monofaze, tetik kumandası, su debisi, makine tipi ve motor gücü olarak birbiri içinde ayrılır. Bu makinalar, zorlu kirleri etkin bir şekilde temizlemektedir. Endüstriyel makineler, otomobiller ve binaların günlük temizliğinde de soğuk yıkama makinaları kullanılmaktadır. Yüksek performansla çalışan Rottest markalı yıkama makinaları, etkili bir temizleme özelliğine sahiptir. Geniş yüzeyler ise bu makinalar ile rahatlıkla temizlenmektedir. Rottest pompa olarak satışa sunulan cihazlar da seçenekler arasındadır. Rottest pompalar, basınçlı yıkama yapabilen cihazlardır. Uzun soluklu çalışabilen bu cihazlar, ısı ve sürtünmeden kaynaklı aşınmaları da azaltır.
 
Üst Alt