• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Radyo hayal kim ve amacı nedir ?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde Alempanel tarafından oluşturulan Radyo hayal kim ve amacı nedir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Radyo hayal kim ve amacı nedir ?
Konbuyu başlatan Alempanel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanur

Alempanel

Üye
Katılım
2 May 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
3
Puanları
1

İtibar:

Radyo yayıncılığı 1927'de hayatımıza girmiştir o günden bu güne bir çok radyo istasyonları kurulmuştur. Her radyonun kendine özgün müzikleri ile insanlar kendi müzik tarzını ve seçimlerini yapmışlardır. Arabesk radyo, Fantazi müzik, pop müzik, rock müzik, Türkülerimiz, slow olmak üzere her radyo kendi platformunu oluşturup yayın hayatına girmiştir.

2004 kasım ayında kurulan o günden bu güne dinleyicilerine kaliteli hizmet anlayışı ile bu güne kadar gelmiştir. Dinleyicisine değer veren tek radyo olarak bilinen Radyohayalfm.net sesini duyuramayan sanatçılarımıza kol kanat gererek hem radyo konuğu olarak alıp bir yandan'da kaliteli ses kayıtlarını yayın akışına yükleyerek sanatçılarımıza destek vermektedir.

Hakkı bulut, Ferdi Gürses, Yudum Seher Dilovan, Veysel Uluağaç, Songül karlı, Mustafa Açıkses, Güler Duman gibi bir çok büyük sanatçıyı konuk eden Radyo Hayal sesini gücünü tüm Dünyaya göstermiştir.

( Dinleyenler bilir bizi farkımız tarzımızdır ) sloganıyla ilerleyen Radyo Hayal hep bir adım ileriyi düşünerek dinleyicilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. 2004'den bu yana radyoya reklam almadan hiç bir gelir elde etmeden gücünü dostlarından alarak bu güne getirmiştir.

Kaliteli yayıncıları 7/24 yayın yapılmaktadır. Sizlerde sesinizi duyuramadığınız sevdiklerinize radyo hayal aracılığı ile sesinizi duyura bilirsiniz. Arabesk dinle sizin sesiniz sizin radyonuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt