• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Radyal Tip Fanlar Satışı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Radyal Tip Fanlar Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 104 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Radyal Tip Fanlar Satışı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Santrifüj veya merkezkaç olarak isim verilen radyal tip fanlar, havanın bu pervanenin bir veya iki tarafından emilmesi ve pervaneden basılmakta olan havanın salyangoz biçiminde olan çıkış ağzından dışarı atılması fonksiyonunu üstlenir. Söz konusu fan modeli, basınç farkı oluşmasını sağlayarak oluşan havanın eksen yönünde değil de merkezkaç bağlamında olmasını sağlar. Endüstriyel anlamda yaygın şekilde kullanılmakta olan radyal fanlar, ticari alanlarda da lokal soğutma uygulamaları veya ısıtma sistemlerinde ideal sonuçların alınması için kullanılır. Endüstriyel sistemler bünyesinde, soğurtma sistemi veya toplama sistemi olarak da kullanılan bir ekipman olarak ön plana çıkar. Düşük ses seviyesiyle çalışan radyal fan, yüksek verim alınmasını sağlar.

Yuvarlak sanayi tipi aspiratör, farklı hava debilerine ve devirlere sahip şekilde satışa sunulur. Aspiratörlerde sunulan bu çeşitlilik, satın alım yapan firmalar için de büyük kolaylık yaşanmasına yarar. Pervanesi, aerodinamik yapısıyla göz kamaştıran ve üstün performans sergileyen bu cihazlar, farklı sektörlerde aktif şekilde yer alır. Çatı tipi fanlar, genel olarak ortamı havalandırmaya yarayan bir araçtır. Son teknolojiyle birlikte gelişen çatı fanı sistemleri, sessiz, verimli ve az yer kaplamakta olan ürünler haline gelmiştir. Bu tip fanlar biriken kokuları emerek havayla birbirine karışmasını sağlar. Sizde üzerinden tüm ürünleri kolayca inceleyebilirsiniz.
 
Üst Alt