• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Psikolog Ebru Adalı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Psikolog Ebru Adalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 227 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Psikolog Ebru Adalı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Psikolojik destek süreci, bireylerin uzman bir danışan ile birlikte çalıştığı bir süreçtir. Psikoterapi, duygusal zorluklarla baş etmek ve çeşitli psikolojik bozuklukları tedavi etmek için kullanılabilir. Sizi rahatsız eden, işlevinizi etkileyen, yaşam kalitenizi düşüren bir durumla karşı karşıyaysanız ve bunu bir süredir yapıyorsanız psikolojik destek almalısınız. Psikoterapinin amacı, rahatsız edici semptomları kontrol altına almak veya ortadan kaldırmaktır. Uzman psikolog Ebru Adalı sizlere bu alanda destek vermektedir. Psikolojik destek, yaşadığınız psikolojik zorlukları yönetmenize yardımcı olabilir. Düşüncenizdeki olumsuzlukları değiştirmenize ve hayata daha objektif bakmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi daha iyi anlamanıza, algılamanıza ve tanımanıza yardımcı olacaktır. Psikolojik görüşmeler tamamen danışan ile uzman psikolog arasında geçen bir süreçtir. Psikolojik görüşmelerde uzman değerlendirmesi yapabilmek için danışana profesyonelce gerekli soruların sorulması, analiz edilmesi ve sorunun tespiti yapılarak çözüme doğru gidilmesi amaçlanır. Değerlendirme sırasında gerekli görürse bazı psikometrik testler yapılabilir. Sorunun ne olduğunu tespit eder ve tedavi sürecini buna göre ayarlar. Uzman psikolog Ebru Adalı Yayman sizlerin sorunlarını yakından çözmek için hizmet vermektedir.

Psikoloji, insan davranışını gözlem ve deney yoluyla bilimsel olarak inceleyen bilim dalıdır. Psikolojide kullanılan birçok farklı araştırma yöntemi vardır. Bu yöntemler temel olarak kalitatif ve kantitatif olarak ayrılır. Her iki araştırma yöntemi de psikolojinin temel ve uygulamalı alanlarında kullanılmaktadır. Psikolojide bazı nicel araştırmalar deneysel veya yarı deneysel iken diğerleri ilişkisel ve tanımlayıcıdır. Psikolog Ebru Adalı ile uzman desteğine başvurarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sizlerde bu alanda Uzman Psikolog Ebru Adalı ile çalışmak için hemen randevu alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt