• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

PSG'li kaleci Sergio Rico komadan çıktı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan PSG'li kaleci Sergio Rico komadan çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı PSG'li kaleci Sergio Rico komadan çıktı
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

PSG'li kaleci Sergio Rico komadan çıktı

Paris Saint Germain'in (PSG) attan düşerek ağır yaralanan ve 3 haftadır komada kalan İspanyol kalecisi Sergio Rico'dan sevindiren haber geldi.

Paris Saint Germain'in İspanyol kalecisi Sergio Rico, şampiyonluk yaşadıkları gece attan düşerek başını yere vurmuş ve ağır yaralanmıştı.

Helikopterle hastaneye kaldırılan 29 yaşındaki oyuncunun entübe edildiği ve durumunun stabil olduğu açıklanmıştı.

28 Mayıs'tan bu yana yoğun bakımda tutulan Sergio Rico komadan çıktı.

fbHMXiR8B0WfDgCUPfPBHg.jpg

TÜNELİN UCU GÖRÜNDÜ

Sergio Rico'nun eşi Alba Silva, Seville'deki Virgen del Rocio hastanesinde kalan eşinin bilincinin yerine geldiğini duyurdu. İspanyol kanalı Telecinco'ya konuşan Alba Silva, "Sonunda tünelin ucunu görüyoruz. Adım adım gidiyoruz. En başından beri onun bu durumdan kurtulacağını biliyordum, çünkü o bir şampiyon.'' açıklamasını yaptı.

Üst Alt