• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Prometech Dijital Çözümler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Prometech Dijital Çözümler
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Dijital dünyanın en çok rağbet gördüğü bu dönemde en etkili hizmetlerden biri de yazılım dünyasıdır. Dijital çözümler adına kişinin veya firmaların profesyonel anlamda hizmet alması gerekmektedir. Bizler Prometech LTD firmamız bünyesinde yazılımla ilgili pek çok hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Gerek küçük ölçekli gerekse büyük ölçekli tüm yazılım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmekte olup fiyatlandırmalarımız sabittir. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetlerde sıfır risk düşüncesini temel almaktayız. Prometech firması olarak gerek sanatsal gerekse mühendislik alanında profesyonel hizmet ve paketlerimiz mevcuttur.

Prometech Market üzerinde pek çok hazır paketimiz mevcut bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu paket içerikleri kişilerin direk olarak satın almasına uygun olduğu gibi özel içerik şeklinde de hazırlanmaktadır. Prometech Shop üzerinden Ağ hizmetlerinden büyük iş paketi, küçük işletme paketi, wordpress paket gibi seçenekleri hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Masaüstü yazılım geliştirme hizmetleri, masaüstü yazılım teknik servis, mobil uygulama geliştirme hizmeti, mobil uygulama teknik servis, penetrasyon testi, yapay zekâ hizmetleri gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz profesyonel ekipler tarafından verilmekte ve ekibimiz bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca her an iletişime geçebileceğiniz müşteri iletişim servisimiz bulunmaktadır.
 
Üst Alt