• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site Poster Çerçevesi Ürünleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Poster Çerçevesi Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Poster Çerçevesi Ürünleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Tanıtımı yapılan görselin çabuk ve hızlı bir şekilde ilana asılmasını sağlayan poster çerçevesi ürünleri, oldukça fonksiyonel ve kullanışlıdır. İlana asılacak tanıtımın içeriğine göre çeşitlilik arz eden modeller şunlardır. Ekonomik afiş çerçevesi: esnek ve yumuşak alüminyum malzemeden imal edilir ve belirli standart ölçülere sahiptir. Acil asılması gereken posterler için oldukça uygundur. Düz afiş çerçevesi; gri parlak rengi ve geometrik köşeleri ile standart afişlerin parlamadan net bir görüş ile sergilenmesini sağlar. İsteğe özel kilit yapılabilir; özel ölçülerde üretimi de mevcuttur. Standart Profil çerçeve; firma içerisinde günlük tanıtımı yapılacak ürünleri sergilemek için tasarlanmıştır. Belirli ölçüde standart üretilebildiği gibi özel ölçülerde de üretilebilir. Alüminyum çerçeve; krom ile sağlamlaştırılan çerçevenin içerisindeki görselin daha dikkat çekmesi için modelimiz, gümüş renk ile desteklenmiştir.

Standart kesim, eloksal alüminyum afiş çerçeveleri ile dış alan posterleriniz, tamamen güvendedir. Standart ölçülerdeki açılır kapanır çerçeve modellerini tanıtım görseli ile bir araya getirdiğinizde, istenilen reklamın ortaya çıktığı görülecektir. Sinema, tiyatro, sergi, gösteri, reklam ve benzeri içeriklerin kolaylıkla ilana asıldığı afiş çerçeve ürünlerinin malzeme özellikleri şöyledir; kenar renkler gümüş ya da bal rengi olabilir. Çerçeve alüminyum alaşımlı krom kaplamadır. Suya ve ışığa karşı yüksek mukavemete sahiptir. Askı aparatı ya da vidalama yöntemi ile kolay monte edilir. Hayatımızı renklendiren duyuru ve ilan afişlerinin, farklı stil ve tarza sahip modellerine, ayreks.com.tr dünyasından ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt