• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Petek Asma Tavan Satışı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Petek Asma Tavan Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 142 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Petek Asma Tavan Satışı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Petek tavanların ortak kullanım yerleri genellikle ticari amaçlı olan yerlerdir. Özellikle restoran, kafe ve ofis ortamları gibi pek çok yer için ideal petek asma tavan sistemlerindendir. Petek asma tavan, her ortama estetik görünüm kattıklarında dolayı tercih edilmektedir. Petek tavanlar her yerde kullanılır. Bu konuda tek sorun kullanıldığınız duvarın yüksekliği olabilir. Petek tavanlar, malzemeleri ve üretim teknikleri nedeniyle neme dayanıklı, yangına dayanıklı tavan çeşididir. İster satış, ofis, ev, koridor alanı gibi her odada kullanmanıza olanak sağlar. Yatak odası, salon, tuvalet gibi yaşam alanlarınıza çeşitli güzel çiçekler, lambalar, tasarım öğeleri ile güzel bir tasarım yapılabilir. Bu tür petek tavanlar yaşam alanlarında kullanılsa da alışveriş merkezi, restoranlar, barlar, mağazalar, eczaneler, şirket ofisleri gibi yerler içinde mükemmel bir seçimdir.

Petek asma tavan, kafes şeklindeki açık hücreli olan tavanlardır. Mağazalarda, alışveriş yerlerinde, ofislerde ve diğer binalarda bu tür petek tavanları mutlaka görmüşsünüz. Bu ürünler hem estetik hemde kullanım açısında oldukça popüler uygulamalardır. Sizlerde ihtiyacınıza uygun olan petek tavan fiyatları hakkında detaylı bilgiye sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt