• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Özkan Uğur'un oğlundan duygusal mesaj: İçim parçalanıyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Özkan Uğur'un oğlundan duygusal mesaj: İçim parçalanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Özkan Uğur'un oğlundan duygusal mesaj: İçim parçalanıyor
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ba222786b2445124dadffe.jpg

Usta sanatçı Özkan Uğur, daha önce üç kez yenidiği lenf kanserine yenik düşmüştü. 69 yaşındaki sanatçı, yoğun bakımda 1.5 ay süren tedavisinin ardından 8 Temmuz Cumartesi günü yaşamını yitirmişti.

AKM'de düzenlenen törende Mahsar Alanson ve Fuat Güner yol arkadaşlarına şarkı sözleriyle veda ederken gözyaşlarına boğulmuştu.

"SONSUZ BİR BOŞLUKTA HİSSEDİYORUM KENDİMİ"

Özkan Uğur'un oğlu Alişan Uğur, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Uğur paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

64ba23e786b2445124dae015.jpg

"HİÇ UNUTULMAYACAKSIN"

Ayrıca Uğur, "Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için hep çok şanslı hissettim kendimi ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya gayret gösterdim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederek bu gayreti hep sürdüreceğim. Mesaj yazan, telefonla arayan, tanıdığım tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınızı okumak, desteklerinizi hissetmek, benim için çok değerli. Uğurlar olsun canım babacığım. Hiç unutulmayacaksın. O güzel enerjinle, şarkılarınla, hikayelerinle ve sevginle aramızda olmaya devam edeceksin. Seni çok seviyorum. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.
64ba23f886b2445124dae018.jpg

YORUM YAĞDI

Genç oyuncunun paylaşımına kısa sürede yüzlerce yorum geldi. Uğur'un paylaşımına yorum yapanlar arasında Üç Kuruş'ta birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu ile Necip Memili, Demet Evgar, Şebnem Bozoklu, Nilperi Şahinkaya, Semiramis Pekkan ve Erdem Yener gibi isimler de yer aldı.

64ba241886b2445124dae01c.jpg

Özkan Uğur'un şarkı söylerken duygulandığı anlar gündem oldu!
Mazhar Alanson, Özkan Uğur'u anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı

Üst Alt