• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Eglence Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Netflix kategorisinde x tarafından oluşturulan Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 226 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Netflix
Konu Başlığı Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

Herkes tarafından bilinen, takip edilen Netflix ve Ubisoft platformları ortak projeleri ile gündemde. Oyunseverler haber yazımızı okuyarak yeni çıkacak 3 oyun hakkında bilgi alabilirler.

Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor


Dünya genelinde Netflix üyelerine özel olarak çıkarılacak bu üç mobil oyun reklam veyahut uygulama içi satın almalar gerekmeksizin sunulacak. Ubisoft ve Netflix dünya genelinde sevilen, beğenilen 3 oyunu Netflix bünyesine taşıyarak geliştireceklerini duyurdular. Bu üç oyun, "Valiant Hearts", “Mighty Quest” ve “Assassin’s Creed” evrenlerinde geliştirilecektir.

Oyunlar Ocak 2023’de Çıkacak​

Netflix

Assassin’s Creed tutkunları kendilerini Netflix içerisinde “Assassin’s Creed” evrenine farklı noktalardan kaptırmış vaziyette bulabilirler. Daha öncelerden bahsedilen Live Action dizisinin yanı sıra bu yeni geliştirilmekte olan mobil oyun ile beraber Netflix'ten çıkılmaz bir hal aldırabilir.
"The Mighty Quest", rogue andıran bir türden esinlenerek serinin çatışmalı formatını sunacak. Ayrıca başa sarıp tekrar tekrar oynanabilir şekilde sevenlerine yeni bir deneyim verecek.
Ubisoft’un ödüller kazanan sevilen oyunu Valiant Hearts’ın devamı olan yeni oyunu "Valiant Hearts: The Great War", öne çıktı. Orijinal kemik ekip tarafından yönetilip ve de aynı gene sahip olacak olsa da yeni bir hikâye anlatacak. Oyunlar Ocak 2023 itibariyle Netflix bünyesinde üyelerine sunulacak.
Bu girişim ile alakalı Netflix’in oyunlarından sorumlu başkan yardımcısı Mike Verdu'dan açıklama geldi. Verdu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
Netflix olarak, oyun sektöründe eşsiz bir sicile sahip olan Ubisoft ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Oluşturulan ortaklıkla ile birlikte Netflix üyelerine özel oyun serilerinden bazılarına erişme fırsatı sunulacak. Aynı zamanda tüm dünyada Netflix üyelerine özel mobil oyunlar kataloğunu geliştirmeye devam edeceğiz.
Ubisoft'un mobil oyunlar direktörü Jean-Michel Detoc ise ortaklığa ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
Tüm platformlarda harika deneyimler yaratmaya devam ederken Netflix gibi yenilikçi ve yaratıcı bir iş ortağıyla birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Bu ortaklığın Netflix üyelerinin mobildeki dünyalarımızı ve evrenlerimizi daha derinlemesine keşfetmeleri için harika bir fırsat olacağına inanıyorum.
 
Üst Alt