• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mum Mühür Satış Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Mum Mühür Satış Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 140 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Mum Mühür Satış Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Mühür mumu eritme kiti yardımı ile sızdırmazlık mumu ile doğrudan ateşin üzerinde eritilir. Daha sonra kullanılmak üzere yüzeye dökülür. Balmumu sıcakken üzerine sızdırmazlık aletini yerleştirin ve biraz bastırın. Burada çok acele etmeyin. Sızdırmazlık aleti hemen dışarı çekilirse istenilen desen oluşmayabilir. Uygun kullanımda böylece sizlerde kaliteli bir mühüre sahip olabilirsiniz. Mum mührü diğer mühür çeşitlerine göre daha hassas yapıdadır. Mürekkep mührü; hukuki sonuç doğuran ve belirli bir olgu veya olguyu ispatlayan metinler, mektuplar, notlar, fotoğraflar, resimler, para, film, semboller, grafikler vb. bir kişinin niteliklerini, bir şey üzerindeki hakkını veya yetkisini gösteren, üreticinin bir sözleşme veya taahhüt kapsamında yaptığı işlemleri gösteren, hukuki delil niteliğinde bir belge üzerine yapılır.

Çikolata damgası ise aynı mantıkta işlevi olan, sadece mum yerine çikolata baskısının çıkmasını sağlayan bir üründür. Mühür mumlar ise bir kutu içindeki mürekkep ve süngerden oluşur. Mürekkep süngerine kaşe bastırılarak mürekkeplenir. Mürekkep kullanmanın amacı, mühür ve kaşe kullanarak ilgili nesnenin ilgili alana çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyacınıza yönelik olan seramik mührü ürünlerine de sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt