• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Muçi'den flaş sözler! Beşiktaş ve Semih Kılıçsoy...

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Muçi'den flaş sözler! Beşiktaş ve Semih Kılıçsoy... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Muçi'den flaş sözler! Beşiktaş ve Semih Kılıçsoy...
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

İşte o açıklamalar; "BÜYÜK BİR ONUR VE GURUR DUYDUM" "Beşiktaş'tan teklif geldiğinde mutlu oldum. Beşiktaş'ın bana ilgi göstermesinden dolayı büyük bir onur ve gurur duydum ve hemen gelmek istedi. Bu kadar büyük bir tarihi olan kulübe gelmeyi iki kez düşünmedim. Dediğim gibi benim için onur ve gurur vericiydi." "POLONYA LİGİ'NDE AGRESİFLİK YÜKSEK" "Polonya Ligi agresiflik anlamında ikili mücadele ve koşu anlamında biraz daha yukarıda diyebilirim. Polonya Ligi'nde üç sezon geçirdim. Temponun yüksek olduğu ve dediğim gibi koşuların, agresifliğin yüksek olduğu bir lig. Burada kalite daha çok öne çıkıyor. Büyük futbolcular var burada. Benim için de daha iyiye gidebilmem adına büyük bir adım oldu." "TAKIMIMIZA EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAYI İSTERİM" "Gol ve asist tabii ki aynı şey değil. Önemli olan burada takıma gol katkısı vermek. Takıma bir avantaj sağlayabiliyorsak tabii ki bu önemli bir şey. Ben skor katkısı içinde olmayı isterim. Takımımıza en iyi şekilde yardımcı olmayı isterim. Galibiyete yardımcı olmayı isterim ama dediğim gibi goller ve asistler önemli detaylar." "MERKEZDE OYNAMAYI TERCİH EDİYORUM" "Hücumun her bölgesinde oynayabilirim ama ben daha çok merkezde oynamayı tercih ediyorum. Orta sahada gole yakın tarafta ve gol katkısı veren bir pozisyonda oynamayı daha çok tercih ederim. Sahada fazlasıyla hareket etmek isterim. Fazlasıyla boşluk bulmaya çalışırım. Bu bana özgürlük veriyor. Bu noktada bana inanan herkese ve hocama da teşekkür etmek isterim. Önümüzde de bir kupa maçı var ona odaklanmış vaziyetteyiz ve tabii ki hedefimiz kupayı kazanmak." "BENİM MEMLEKETİME BENZEYEN BİR KÜLTÜRE SAHİP" "İstanbul'a adaptasyonum çok kolay oldu. Benim memleketime benzeyen bir kültüre sahip burası. Bazı kelimeler bile neredeyse aynı. Ailem de ben de kendimizi burada evimizde gibi hissediyoruz. İnsanlar çok dostane yaklaşıyor. Yemekler güzel, havası çok güzel. Takım arkadaşlarımın da ilk günden gösterdiği ilgi ve alaka çok iyi. Bana çok dostça yaklaştılar. Benim için adaptasyon süreci çok kolay oldu." "ÖNCELİKLİ HEDEFİM SAĞLIKLI OLMAK VE KUPAYI KAZANMAK" "EURO 2024'de bizim için grup aşamasına kalmak büyük bir başarı. Zor olacaktır ama bu turnuvalarda en önemli şey büyük maçları oynamaktır. Bunun bir parçası olacağım için çok heyecanlıyım. Öncelikli hedefim sağlıklı olmak ve buradaki hedefi gerçekleştirip kupayı kazanmak. Sonrasında da milli takıma odaklanacağım." "SEMİH DE UMARIM MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILIR - "Türkiye Milli Takımı çok yetenekli bir takım. Genç oyuncuları var ve kendileri oynayabilecekleri en yüksek seviyede oynayabildiklerini gösterdiler. Aynı zamanda tecrübeli oyunculara da sahipler. İyi bir turnuva geçireceklerini düşünüyorum. Semih de umarım milli takıma çağrılır ve kendini orada gösterme fırsatına sahip olur. Arda çok iyi oyunculardan bir tanesi. Real Madrid'de aldığı fırsatları değerlendirerek bunu gösterdi. İyi bir turnuva olacaktır diye düşünüyorum."

Üst Alt