• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Muayene Eldiveni Satış Sitesi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Muayene Eldiveni Satış Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Muayene Eldiveni Satış Sitesi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Sağlık sektöründe kullanılan muayene eldivenleri, temizlik açısından son derece önemlidir. Muayene eldiveni olarak satışa sunulan ürünler, doktor, hemşire ve benzeri sağlık çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, muayene eldivenlerinin malzeme yapısı birbirinden farklı olarak tasarlanabilmektedir. Muayene eldivenleri de iş eldiveni olarak kabul edilen ürünler olduğu için temin edilebilir. Fizik çalışmalarında insanların en fazla tercih ettiği iş eldivenleri, farklı sektörlerde de kullanılabilmektedir. İş eldivenleri arasında yerini alan camcı eldivenleri, petrolcü eldivenleri, montaj eldivenleri, beybi iş eldivenleri ve nitril iş eldivenleri de seçenekler arasında yerini almaktadır. İş eldiveni fiyatları ise eldivenlerin modelleri doğrultusunda değişkenlik gösterir.

Siyah eldiven renginde iş eldivenleri, farklı sektörlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. İş eldivenleri, lateks pudralı, lateks pudrasız ve nitril malzemelerden imal edilebilmektedir. Bu eldivenlerin malzeme yapısının değişkenlik göstermesi fiyatlarını da etkiler. Aynı zamanda, sektörel olarak da eldivenlerin malzemeleri doğrultusunda farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Camcılar, elektrikçiler, yüksek ısıda çalışan kişiler ise ısıya dayanıklı olan eldiven modellerini tercih edebilirler. Örneğin, mikro köpükten imal edilen eldivenler kesilmez özellikte olduğu için camcılar bu eldiven modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Kesilmez eldivenler, cam ile çalışan kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği ürünlerden bir tanesidir. Tasarlanan eldivenlerin farklı ihtiyaçlara yön verdiğini söyleyebiliriz.
 
Üst Alt