• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

MSÜ sınav sonuçları açıklandı (2024 ÖSYM MSÜ sınav sonuçları sorgulama ekranı)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan MSÜ sınav sonuçları açıklandı (2024 ÖSYM MSÜ sınav sonuçları sorgulama ekranı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı MSÜ sınav sonuçları açıklandı (2024 ÖSYM MSÜ sınav sonuçları sorgulama ekranı)
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

MSÜ sınav sonuçları açıklandı (2024 ÖSYM MSÜ sınav sonuçları sorgulama ekranı)

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav sonuçları açıklandı. 3 Mart'ta askeri öğrenci olabilmek için MSÜ sınavına katılım sağlayan öğrenciler, heyecanla ÖSYM'den gelecek sonuç duyurusunu bekliyordu. Peki, MSÜ sınav sonuçları nasıl sorgulanır? İşte ÖSYM sonuç sorgulama ekranı.

2024 MSÜ sınav sonuçları açıklandı. Milli Savunma Üniversitesi'nde eğitim hayatlarını askeri öğrenci olarak sürdürmek isteyen birçok aday için merakla beklenen sonuçlar, ÖSYM'nin sonuç adresi üzerinden sorgulanacak. Peki, 2024 MSÜ sınav sonuçları nasıl sorgulanır? 2024 MSÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

3 Mart 2024 tarihinde uygulanan 2024 Millî Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’nın (2024-MSÜ) değerlendirme işlemleri tamamlandı. Adaylar, sınav sonuçlarına 21 Mart 2024 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle erişebilecek.

pxLmyvKoWEKh-Gl5JOuFOQ.jpg
MSÜ SONUÇLARI NASIL SORGULANIR? Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve ÖSYM mobil uygulamalarından öğrenebilecekler. MSÜ SONUÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

Üst Alt