• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Miranda Kerr dördüncü kez anne oldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Miranda Kerr dördüncü kez anne oldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Miranda Kerr dördüncü kez anne oldu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65df03f6231efe39f3c14d6e.jpg

Eski Victoria's Secret meleği Miranda Kerr, 2010 yılında İngiliz Oyuncu Orlando Bloom (47) ile dünyaevine girmişti. 2013'te yollarını ayıran çiftin, Flynn Christopher Blanchard Copeland adını verdikleri bir oğlu olmuştu.

Kerr, 2017'de ise iş insanı Evan Spiegel (33) ile nikah masasına oturmuştu. İkilinin, Hart ve Myles isimlerini verdikleri iki oğlu dünyaya gelmişti.

65df02ce231efe39f3c14d62.jpg

"KOCAM BENİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR"

Geçtiğimiz yaz Vogue Australia'ya konuşan emekli model, daha fazla çocuk sahibi olmaya açık olduğunu paylaşmıştı. Kerr, kendisinin ve eşi Spiegel'in ailelerine yeni bir üye getirip getirmeyecekleri sorulduğunda, "Kocam beni bunun için ikna etmeye çalışıyor" cevabını vermişti.

65df02fc231efe39f3c14d65.jpg

Miranda, eylül ayında ise Evan ile evliliğinden üçüncü bebeklerini beklediğini açıklamıştı. Bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu belirten ünlü isim, "Dördüncü bebeği duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım" mesajını yazmıştı.

65df030c231efe39f3c14d68.jpg

MÜJDELİ HABERİ DUYURDU

40 yaşındaki Miranda Kerr, eşi Evan Spiegel ile üçüncü bebeklerini 27 Şubat'ta kucaklarına aldıklarını duyurdu. Müjdeli haberi Snapchat üzerinden paylaşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65df032d231efe39f3c14d6a.jpg

Model, turuncu ve sarı çiçeklerin, bir çift bebek çorabının ve yeni doğan bebeğinin adıyla işlenmiş bir battaniyenin fotoğrafını da paylaştı.

Miranda Kerr'i utandıran cinsellik sorusu! 'Hiçbir şey için geç değil'
Miranda Kerr: Eski eşimi şu an ağabeyim gibi görüyorum

Üst Alt