• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Milli Piyango'da büyük ikramiye satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş yapılacak

  • Konbuyu başlatan Üye silindi 150
  • Başlangıç tarihi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Üye silindi 150 tarafından oluşturulan Milli Piyango'da büyük ikramiye satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş yapılacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Milli Piyango'da büyük ikramiye satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş yapılacak
Konbuyu başlatan Üye silindi 150
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 150
Ü

Üye silindi 150

Guest
Milli Piyango'da büyük ikramiye satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş yapılacak

İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyenin satılmayan bilete çıkması durumunda tekrar çekiliş yapılacağını söyledi.
CNN Türk'te konuşan İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Yazıcı, yılbaşında yapılacak çekilişle ilgili olarak, "İkramiye mutlaka satılan bilete çıkıncaya kadar çekiliş yapılacak” dedi.
Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon lira, bilet fiyatları ise tam 100 lira, yarım 50 lira ve çeyrek bilet 25 lira olarak belirlendi.
Milli Piyango İdaresi’nin verilerine göre son 5 yılda satılmayan biletlere 887 milyon 580 bin liralık ikramiye isabet etti.
Milli Piyango lisansı 2017’de 49 yıllığına Türkiye Varlık Fonu’na devredilmiş, daha sonra hasılat paylaşımı modeliyle Demirören Holding iştiraki olan Şans Dijital ve İtalyan ortağıyla hizmet alım sözleşmesi imzalanmıştı.


sputnık
 
Üst Alt