• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haber Mehmet Ali Erbil 65'inci yaşını kutladı, pastası ayrı hediyesi ayrı olay oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde Cilgin-Bedis tarafından oluşturulan Mehmet Ali Erbil 65'inci yaşını kutladı, pastası ayrı hediyesi ayrı olay oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Mehmet Ali Erbil 65'inci yaşını kutladı, pastası ayrı hediyesi ayrı olay oldu
Konbuyu başlatan Cilgin-Bedis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cilgin-Bedis

Cilgin-Bedis

www.zirveforum.net
Özel Üye
Katılım
25 May 2020
Mesajlar
202
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Uzun yıllardır sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, 65. yaşını ailesi ve dostlarıyla kutladı. Erbil'in kızı Yasmin Erbil ve oğlu Ali Sadi'nin organize ettiği doğum günü partisinde en dikkat çeken detaylardan biri de Çarkıfelek yarışmasından ilham alınarak hazırlanan pasta oldu. Öte yandan Erbil'e yakın dostundan gelen 70 bin TL'lik yüzük de gözlerden kaçmadı.


Sağlığa tekrar kavuşan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 65'inci yaşını Karaköy'de bir mekanda kutladı. Kızı Yasmin Erbil ve oğlu Ali Sadi'nin organize ettiği sürpriz doğum günü partisinde Erbil'i yakın dostları ve eski eşi Nergis Kumbasar yalnız bırakmadı.

NURSELİ İDİZ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Onur Büyüktopçu, Nurseli İdiz, Gülay Kamaz, Bülent Korkmaz, Merve Özaltın ve ağabeyi Mustafa Erbil gecede göze çarpan isimler arasındaydı. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Yasmin Erbil tarafından özel olarak hazırlatılan pasta ilgi odağı oldu. Çarkıfelek'teki motifiyle birlikte 'Dobrosvski', 'Parmaktan sonra', 'Acımadı ki', 'Mehmet Ali Beyyy' gibi efsane sözleriyle bezenmiş pastadaki mumları üfleyen ünlü şovmen, daha sonra tebrikleri kabul etti. Mehmet Ali Erbil'i çocuklarıyla birlikte mutluluğunu görünce duygusallaşan Nurseli İdiz, gözyaşlarını tutamadı.

Yasmin Erbil'den babasına sıra dışı pasta

70 BİN TL'LİK HEDİYE YÜZÜK

Mekanın sahibi Bülent Korkmaz'ın, yakın dostuna 70 bin TL değerinde pırlanta yüzük hediye etmesi dikkatlerden kaçmadı. Erbil, yeni yaşından beklentisini ise "Sağlık ve huzur" sözleri ile özetledi.

Yasmin Erbil'den babasına sıra dışı pasta


Yasmin Erbil'den babasına sıra dışı pasta


Yasmin Erbil'den babasına sıra dışı pasta


Yasmin Erbil'den babasına sıra dışı pasta
 
Üst Alt